Визначено півфіналістів конкурсного відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2021 році

Загалом на конкурс отримано 489 аплікаційних форм, які відповідають умовам конкурсу. Кожна аплікаційна форма була закодована та оцінювалася щонайменше сімома членами Комісії, до складу якої ввійшли представники Апарату ВРУ та ГО «Ліга інтернів», випускники Програми стажування, експерт Програми USAID РАДА. До співбесід допущено 163 кандидати за рішенням Комісії з питань стажування відповідно до рейтингу. 

Undefined

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2021 році

Апарат Верховної Ради України

спільно з громадською організацією  «Ліга інтернів»

ОГОЛОШУЮТЬ   КОНКУРС

на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

у січні– липні 2021 року

ogoloshennya_3.png

Відбір та участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України здійснюються відповідно до Розпорядження в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України № 1702-К від 16 жовтня 2020 р.

Undefined

«Щоби стати членом НАТО, можуть піти роки. Для цього має бути виконана серйозна робота»

img_1214_0.jpg

5 березня 2020 року в рамках співпраці Апарату Верховної Ради України з Програмою НАТО-Україна з професійного розвитку (NATO-Ukraine Professional Development Programme) відбувся навчальний модуль для учасників та учасниць Програми стажування молоді в Апараті. Метою зустрічі було ознайомлення інтернів та інтернок з особливостями роботи НАТО в Україні, його роллю та практичною підтримкою крізь призму безпеки, оборони та інформаційної складової.

Undefined

Як перемогти на місцевих виборах: формула успіху від Наталії Міхнової

98012426_3842168709187097_2483275955116703744_n.jpg

Незважаючи на карантинні обмеження, для інтернів та інтернок Програми стажування в Апараті Верховної Ради України у форматі Zoom-зустрічі провела лекцію PR-консультантка, засновниця платформи онлайн-курсів «Політична кухня: вибори, технології та PR» Наталія Міхнова. У сфері політичного PR та виборчих технологій Наталія працює впродовж останніх 15 років, тому її досвід є дуже цінним для політиків і молодих людей, які лише планують пов'язати життя з політичною діяльністю.

Undefined

Валерій Карпунцов: «Моя головна ідея — щоби діти жили в успішній державі»

img_1571.jpg

До інтернів та інтернок Програми стажування в Апараті Верховної Ради України завітав український політик, заслужений юрист України й Голова правління ГО «Ліга інтернів» Валерій Карпунцов. Випускник Програми стажування 1999-2000 років розповів про себе, шлях до кар'єри, а також відповів на запитання.

Undefined

Сторінки

Підписатися на ЛІГА ІНТЕРНІВ RSS