Соціальні ліфи для молоді: міф чи реальність?

2017.04.20._dyskusiya_1.jpg

20 квітня інтернів та випускників Програми стажування у ВРУ зібрала панельна дискусія «Соціальні ліфи для молоді: міф чи реальність?», спікерами якої виступили Ярослав Юрчишин, Валентин Гладких, Вадим Міський, Олексій Жмеренецький та Павло Булгак.

Українська

«Наше завдання зробити так, щоб сумних історій не було», – Василь Мірошниченко про імідж України

2017.04.13._miroshnychenko_2.jpg

Тема іміджу України для інтернів лишається актуальною й відкритою. У Чистий четвер до стажерів завітав співзасновник Українського кризового медіацентру Василь Мірошниченко. На лекції спілкувалися головно про національний брендинг та імідж України на світовій арені.

Українська

Бюджетна децентралізація: навіщо потрібні зміни

До інтернів завітав перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України Олександр Слобожан, який розповів про бюджетну децентралізацію. Гість пояснив, які зміни вже реалізовано в цьому напрямку, а яких варто чекати в майбутньому. Пан Олександр представив інтернам цікаву презентацію, щоб наочно показати, що відбувається в бюджеті на місцевому рівні.

Українська

Володимир Панченко про національну економіку як інструмент розвитку держави

2017.04.06._panchenko_4.jpg

А. Сміт, К. Маркс, Ф. Ліст… Саме з розповіді про внесок цих постатей в економічне буття світу почалося знайомство інтернів із Володимиром Панченком, директором Інституту суспільних досліджень. Експерт поділився думками щодо того, якою має бути економіка держава, що прагне розвитку.

Українська

«Нашого цвіту по всьому світу», або Як закордонний досвід допоможе розбудувати Україну

2017.03.30._gopko_1.jpg

Своїми міркуваннями з інтернами поділилися народний депутат України VIII скликання Ганна Гопко та представники української діаспори.

Українська

Сторінки

Підписатися на ЛІГА ІНТЕРНІВ RSS

Informational Support

  

 

 

 

Social Media