Антон Дубішин: «Я сердце открываю и в гости вас зову!»

8 червня відбулася зустріч інтернів із Антоном Дубішиним, одним з найактивніших волонтерів за версією Волонтерської премії Єромайдан SOS 2016 року.

27-річний невиправний оптиміст Антон Дубішин поділився з інтернами власним баченням істинних людських цінностей, поглядами на майбутнє України та розповів про речі, які його надихають.

«Я – «особлива» людина… Не люблю формулювань «людина з інвалідністю або людина з обмеженими можливостями». Усі обмеження, які можуть бути, створюються зовні. І нехай це звучить дивно, але я, особистість з атрофованими м’язами, можу робити щось корисне. На початку війни в Україні в мене зародилася ідея поїхати у військовий госпіталь: коли повноцінна здорова людина втрачає кінцівку, у неї може з’явитися озлоблення, депресія, які спричиняють до алкоголізму або наркоманії. Щоб показати хлопцям, що життя триває, я почав відвідувати госпіталі, і таких благодійних поїздок уже було девять. Зрозуміло, у мене є підтримка, мій колектив – «особливі» дівчата і хлопці, які мають різні таланти: танцюють на колясках, співають, займаються рукоділлям. Я запропонував їм зробити концерт «Особливі для особливих» у госпіталях, на що вони з радістю відгукнулися».

Антон розповів інтернам про складнощі адаптації та інклюзії «особливих людей» у суспільний простір, життєві історії про нетолерантність сучасного українського та старого радянського соціуму. Направду, хлопець вразив учасників зустрічі своїми мудрими та доброзичливими думками, ціннісною парадигмою, на якій будує своє життя.

«Одного разу я повірив у свої сили, і суспільство повірило в мене – позитив притягує позитив. Навчіться цінувати кожний день: полюбіть сонце і місяць, спів пташок і спілкування з людьми. Пам’ятайте, що можна потрапити до в’язниці, навіть не провинившись, – до в’язниці зневіри і депресії. Хочу, щоб люди стали добрішими і не було пліток!»

На завершення зустрічі Антон продекламував інтернам свою поезію, сповнену драматичними відтінками життя у байдужому соціумі та світлістю душі Антона !

Інтернівська родина бажає Антону нових творчих та громадських звершень!

2017.06.08._dubishyn_1.jpg

teleguzova.jpgОлександра Телегузова,
інтернка Програми USAID РАДА

Українська