Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади ГО "Ліга інтернів" узяла участь у Ярмарку інституційного розвитку, який відбувся 17 листопада 2011 р.

Традиційно восени Ярмарок інституційного розвитку збирає лідерів громадського сектору для обговорення поточної ситуації, нових викликів та пошуку нових можливостей для впровадження суспільних змін.

Цьогорічний Ярмарок відбувся 17 листопада в оновленому бізнес-форматі і зібрав рекордну кількість учасників – понад 300 лідерів та представників громадянського суспільства, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України та інших органів влади, які мали змогу ознайомитися з дієвими практиками та інноваційними послугами у сфері організаційного розвитку від провідних сервіс-провайдерів.

Заходи, які відбулися під час Ярмарку, допомогли учасникам окреслити нові тенденції та обговорити виклики щодо розвитку громадянського суспільства в Україні, налагодити успішні контакти партнерства для впровадження спільних ініціатив, дізнатися про ваучерну систему проекту UNITER. Також на заході було презентовано Програму стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади, яка викликала неабиякий інтерес у відвідувачів.

Офіційний сайт: http://gurt.org.ua

 

Українська