Екскурсія до Будинку Конституційного Суду України

05.jpg

7 червня 2019 року учасники Програми стажування в Апараті Верховної Ради України відвідали з екскурсією Конституційний Суд України. Спроектований у формі книжки відомим вітчизняним архітектором Левандовським, будинок привертає увагу перехожих. Він ошатно прикрашає початок ділового кварталу по вулиці Жилянській.

Протягом екскурсії інтерни відвідали бібліотеку, документарний архів, зал судових засідань, прес-кімнату та приміщення для нарад. Дізналися, що в архівах перебуває близько 100 тисяч одиниць документів, а термін їх зберігання може сягати 100 років.

02.jpg

04.jpg

01.jpg

07.jpg

03.jpg

Зробивши вдосталь фотографій у вишуканому інтер'єрі, всі зручно розмістилися послухати лекцію про природу та структуру Конституційного Суду України, процесуальні особливості його діяльності. Дізналися про поділ Великої Палати на сенати та колегії, осягнули відмінності між конституційними поданнями, зверненнями та скаргами. Наприкінці, окремо зупинилися на перегляді колекції подарунків, наданих Конституційному Суду України делегаціями суддів з інших країн.

Пізнавально, легко і невимушено, відбулося особисте знайомство інтернів з єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні.

09.jpg

 

gorovceva_marya.png

Мар’яна Горовцова,

Інтернка Секретаріату Комітету з питань охорони здоров'я​

Undefined