English speaking сlub

11.jpg

В «Лізі інтернів» ініціативність не карається, а заохочується! Під час щомісячного звітування один з інтернів висловив пропозицію започаткувати внутрішній суспільно-політичний English speaking сlub, цю ідею із завзяттям підтримали інші – і вуаля – минулого вівторка провели першу зустріч у новому форматі.

Модератором та основним спікером клубу на той день стала Крістіна Хук, учасниця Програми Фулбрайт, цікава, неординарна дівчина. До України вона приїхала із сонячної Флориди, аби самостійно дослідити болючі історичні події часів Голодомору й написати про це книгу.

Дискутували інтерни щодо актуальних проблем розвитку країни, цінностей українців, найголовнішою з яких визначили свободу. Уявляли, якою стане Україна в майбутньому. Ділилися інформацією щодо досліджуваного Крістіною питання.

Майже 2 години зустрічі пролетіли непомітно: кожен розповідав цікавинки зі свого рідного краю. Крістіна була вражена географічною репрезентацією інтернів різних куточків України - Харків, Луцьк, Сімферополь, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Київ - всі такі привітні, енергійні, гостинні.

12.jpg

Інтернам, в свою чергу, цікаво було дізнатися більше про Флориду, власне про дослідження Крістіни, методи збору інформації, що вона застосовує. Це вражає, що іноземка досліджує українську історію, пише книгу, для того щоб увесь світ зробив для себе правильні висновки з Голодомору в Україні.

Завершували зустріч жартами: з’ясували, що МакДональдз в Україні смачніший за американський. Домовились зібратися наступного вівторка. За допомогу в організації дискусії дякуємо Програмі імені Фулбрайта в Україні. Можливо це початок нової інтернівської традиції?

 

simahova_anastasiya.png

Анастасія Сімахова

                                                    Інтернка Секретаріату Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України

Undefined