Інтелектуальний вечір об’єднав цьогорічних інтернів та випускників Програми стажування

wwwww.jpg

Вечір 14 березня інтерни різних років провели разом взявши участь у грі «Що? Де? Коли?» – заході, що регулярно  долучає до себе дедалі більше прихильників інтелектуального відпочинку. Інтерни були активними, сповненими сил і надій на позитивну та цікаву гру. Питання були кардинально різних напрямків – від історії до природничих наук, що надало командам можливість вже неформально подискутувати на різні теми після гри.

Цьогорічні інтерни створили три команди: «#янебудуксерити», «ІХ скликання» та «Інтелектуальні посіпаки».

Ми дізнались в представників цих команд якими були їхні враження, які питання їм сподобались найбільше, якою була їхня роль в команді та чи готові грати в подальшому.

eww_0.jpg

- Чи грали до цього у грі «Що? Де? Коли?»?
Данило Недецький (команда «#
янебудуксерити»): До цього грав лише один раз.
Анастасія Пилипак (команда «#янебудуксерити»): У мене вже був досвід гри, але це було ще у школі.
Олена Костинюк (команда «ІХ скликання»): Так, в школі та в університеті.
Анна Щавінська (команда «ІХ скликання»): Вперше в житті грала у «Що? Де? Коли?» і вирішила брати участь досить спонтанно. Це своєрідний виклик особисто для мене був, але як можна було відмовитись від гри, коли зібралась така чудова команда.
Володимир Солов’ян (команда «Інтелектуальні посіпаки»): Це мій перший досвід у грі.

- Якою були ваші ролі в команді?
Данило Недвецький
: Виконував роль капітана своєї команди, а також був відповідальний за гарний настрій в команді, мотивацію та цукерки .
Анастасія Пилипак: В нашій команді дівчата відігравали роль «музи» (сміється), але якщо серйозно, то у нас не було розподілу на ролі. Усе вирішував мозковий штурм та включення кожного члена команди у гру.
Олена Костинюк: В останній момент, коли треба було здавати картку, я кричала: «Ні, стоп. Я знаю правильну відповідь!» (сміється).
Анна Щавінська: Я пропонувала іноді найневдаліші варіанти відповідей (сміється). Але саме такі варіанти змушують іноді інакше подивитись на питання та почати мислити в правильному напрямку.
Володимир Солов’ян: Був капітаном команди, тому останнє слово було за мною. Але завжди намагався орієнтуватися на той варіант відповіді, який підтримувала більшість учасників команди.

- Які питання вам найбільше сподобались?
У кожного члена команди «#янебудуксерити» були свої улюблені питання, які так чи інакше їм запам’ятались. Це були питання, що переважно пов’язані з оригінальною відповіддю або ж просто цікавою дискусією. Команді «Інтелектуальні посіпаки» запам’ятались питання, на які вони не встигли вчасно відповісти, хоча правильна відповідь була обговорена в команді ще до оголошення часу на роздуми. Команді «ІX скликання» до вподоби були питання, пов’язані з міфологією. За словами Анни Щавінської, цікавими видались і питання, які дозволили максимально попрацювати зі своєю уявою, продумати деталі і дати правильну відповідь все ж.

- Чи взяли б ви участь у наступній грі «Що? Де? Коли?»?
Представники усіх команд з впевненістю відповіли, що хотіли б знову пережити такі круті емоції та поповнити свій досвід гри ще не менш цікавими та веселими питаннями.

- Чому на вашу думку варто грати у гру «Що? Де? Коли?»?
Данило Недвецький: Гра розвиває ерудицію, надає можливість познайомитись з новими людьми, отримати нових друзів.
Анастасія Пилипак: По-перше, гра безперечно вчить працювати в команді та в потрібний момент «чути» своїх колег. По-друге, це пізнавальна гра, оскільки були питання, на які ми не знали відповіді, що, звісно, мотивує дізнаватись ще більше нового. По-третє, гра надає величезну кількість позитивних вражень.
Олена Костинюк: Гра поєднує в собі антагоністичні моменти: з одного боку, дозволяє відірватися від буденності та розслабитись, з іншого боку, всього за пару годин гри гравець вичавлює зі свого мозку усі існуючі та неіснуючі знання, що, погодьтесь, складно назвати відпочинком.
Анна Щавінська: «Що?Де?Коли?» дуже прокачує мозок та розвиває креативність мислення.
Володимир Солов’ян: Гра розвиває образне мислення, логіку, вчить швидко приймати рішення, а головне, це дуже весело та зближує людей.

weeew.jpg

У підсумку, призові місця отримали команди випускників минулих років Програми стажування. Перше місце зайняла команда «Без паніки, тут може бути Ваша реклама», друге – «Men's health», третє – «Зубри».

Зазначимо, що цьогорічні інтерни, не розчарувалися результатами та залишились вмотивованими грати в подальшому, готуватись до нових викликів та не менш цікавих питань.

Росохата Дар’я
інтернка Секретаріату Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Undefined