ПОВНИЙ ДЕНЬ
Амброзяк Оксана
Луцьк
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Бибик Олег
Чернівці
Комітет з питань науки і освіти
Білоусенко Юлія
Житомирська обл.
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Бондаренко Олександр
Харків
Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
Васильчук Любов
Івано-Франківськ
Відділ контролю
Гомонець Вікторія
Луцьк
Комітет з питань соціальної політики та праці
Донченко Ілля
АР Крим
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Єфіменко Борис
Івано-Франківська обл.
Комітет з питань податкової та митної політики
Журба Ярина
Львівська обл.
Головне юридичне управління
Занько Тетяна
Тернопільська обл.
Комітет з питань свободи слова та інформації
Керечан Тарас
Закарпатська обл.
Комітет з питань європейської інтеграції
Кирилюк Тетяна
Хмельницька обл.
Відділ зв’язків з органами правосуддя
Костинюк Зоряна
Львів
Управління кадрів
Кубрак Оксана
Київ
Комітет з питань бюджет
Куликова Юлія
Київ
Комітет з питань європейської інтеграції
Кучер Володимир
Львівська обл.
Інформаційне управління
Лопата Мар’ян
Львів
Комітет з питань правосуддя
Лугова Ольга
Львівська обл.
Комітет з питань європейської інтеграції
Магур Ганна
Хмельницький
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму
Мишалова Алла
Львівська обл.
Комітет з питань національної безпеки і оборони
Овчар Ірина
Івано-Франківськ
Інститут законодавства Верховної Ради України
Петренко Ірина
Одеської обл.
Комітет з питань бюджету
Попова Світлана
Миколаїв
Комітет у закордонних справах
Романюк Дмитро
Івано-Франківськ
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Сінченко Дмитро
Кіровоград
Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Скопненко Юлія
Київ
Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування
Скородумов Денис
Донецьк
Комітет з питань охорони здоров’я
Сліпець Поліна
Кіровоград
Секретаріат Керівника Апарату ВР
Стецьків Арсен
Київ
Головне організаційне управління
Стогній Сергій
Полтава
Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
Сьомочкіна Катерина
АР Крим
Комітет з питань економічної політики
Телішевський Ігор
Львівська обл.
Комітет з питань культури і духовності
Ускова Ольга
Волинська обл.
Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Фідря Григорій
Рівне
Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Чаїнський Юрій
Тернопіль
Прес-служб
Шеверда Віталіна
Суми
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
Ювко Вікторія
Рівненська обл.
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
Ярощук Вікторія
Волинська обл.
Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
НЕПОВНИЙ ДЕНЬ
Кісь Галина
Київ
Головне науково-експертне управління
Крицкалюк Назар
Івано-Франківська обл.
Відділ з питань звернень громадян
Кудленко Ася
Київ
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Лин Ярослав
Львів
Комітет з питань податкової та митної політики
Суховий Пилип
Київ
Комітет з питань правової політики
Шутовська Олена
Житомир
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
ВОЛОНТЕРИ
Алексєєнко Ганна
Київ
Комітет у закордонних справах
Балицький Євген
Житомир
Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
Батрин Станіслав
Закарпатська обл.
Комітет з питань правосуддя
Вандін Євгеній
Київ
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
Василик Ірина
Тернопіль
Комітет з питань науки і освіти
Вернер Юлія
Київ
Комітет з питань економічної політики
Гіщинська Софія
Тернопіль
Комітет з питань національної безпеки і оборони
Гушулей Володимир
Івано-Франківська обл.
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Давиденко Віталій
Київ
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Зайцевський Михайло
Київ
Комітет з питань культури і духовності
Зуб Олександра
Київ
Комітет з питань науки та освіти
Карасевич Ніна
Київ
Комітет з питань національної безпеки та оборони
Климко-Оверченко Юлія
Полтава
Комітет з питань європейської інтеграції
Коваль Вікторія
Закарпатська обл.
Комітет з питань правосуддя
Криворучко Тарас
Київ
Комітет з питань євроінтеграції
Лисюк Сергій
Київ
Комітет у закордонних справах
Огаренко Юлія
Київ
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Пронічева Олена
Запоріжжя
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Решетняк Марина
Суми
Комітет з питань національної безпеки і оборони
Самарцев Юрій
Київ
Комітет з питань свободи слова та інформації
Скорік Ксенія
Київ
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
Сядро Юлія
Київ
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
Танигін Богдан
Київська обл.
Комітет з питань науки і освіти
Хмарська Яна
Запоріжжя
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
Черах Костянтин
Донецьк
Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Шутов Роман
Київ
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України