Інтерни зустрілися з народним депутатом України Ігорем Алексєєвим

У перший день весни учасники Програми стажування в Апараті Верховної Ради України та Адміністрації Президента України поспілкувалися з українським політиком та юристом, народним депутатом України 8-го скликання Ігорем Алексєєвим.

Формат зустрічі «питання – відповідь» відразу зацікавив інтернів. Учасники Програми стажування у своїх питаннях зачепили важливі теми та актуальні реформи, а Ігор Сергійович показав яскравий приклад справжнього політика, який відверто відповідає на інколи провокативні, непередбачувані та неочікувані питання.

Напередодні зустрічі Парламент ухвалив за основу «неоднозначний» законопроект про Вищий антикорупційний суд (реєстр. №7440), поданий Президентом України як невідкладний та направлений до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на доопрацювання з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внесення його на розгляд ВРУ в другому читанні. Враховуючи, що Ігор Алексєєв є головою підкомітету з питань діяльності органів юстиції Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, інтерни обговорили з представником профільного Комітету низку питань, пов’язаних із зазначеним законопроектом, так би мовити «пройшлися по гарячих слідах».

Окрім того, під час зустрічі вдалося подискутувати і з приводу інших питань: відповідальності народних обранців, парламентських виборів 2019 року та очікувань від них, парламентської реформи тощо.     

Ірина Миколаєнко,
інтернка Комітету з питань охорони здоров’я

2018.03.01._alekseev_1.jpg

2018.03.01._alekseev_2.jpg

2018.03.01._alekseev_3.jpg

Українська