«Корупція – це рівність» або «Як стати успішним корупціонером?»

123.jpg

Під таким неординарним гаслом 24 травня пройшла воркшоп-гра для інтернів Програми стажування.

Іронічний воркшоп «Як стати успішним корупціонером?» ще своєю назвою по-справжньому заінтригував усіх учасників. Присутнім було запропоновано розглянути реальні корупційні кейси у гумористичній формі.

Організатори заходу відмітили, що питання корупції недостатньо досліджено, і це надихнуло їх на створення та проведення корупційного інтерактиву. Опитування інтернів виявило, що, на жаль, кожен з них стикався із корупцією у своєму житті. Більш того, за регіональною ознакою дослідили, що корупція однаково добре розвивається в усіх регіонах України.

1234.jpg

Проте відтепер інтерни знають, що корупція, не зважаючи на негативне сприйняття у суспільстві, насправді, має багато позитивного:

  • Корупція – це економія часу! Троє активних інтернів взяли участь у корупційних сценках і лише за 1,5 хвилини довели, як швидко отримати медичну довідку, залік з дисципліни та поселитися в гуртожитку, маючи лише стандартний набір подарунків для корупціонера.

  • Корупція – це рівність! Рівність національна, вікова, сексуальна та гендерна. До речі, у конкурсі на знання найвідоміших корупціонерів перемогла інтернка Лілія Печура, за що отримала у подарунок оригінальну футболку.

  • Корупція – це сімейні цінності! Завдяки корупції підтримуються сімейні цінності. Батьки допомагають дітям обіймати високі посади та купують коштовності, цінні подарунки, автомобілі.

Наприкінці заходу інтерни поділилися своїми враженнями, новим сприйняттям окремих аспектів корупційної діяльності. Учасники отримали сертифікати за блискучі досягнення в навчанні в рамках воркшопу «Як стати успішним корупціонером?».

Гра була іронічною та дозволила інтернам творчо поглянути на явище корупції, як в українському суспільстві, так і в усьому світі.

12345.jpg

 

Анастасія Сімахова,

Інтернка Секретаріату Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України

simahova_anastasiya.png

Undefined