«Ліга інтернів» узяла участь у роботі «Містечок USAID»

2017.08.26._mistechko_luck_1.jpg

26 серпня у Луцьку та 2 вересня в Одесі представники ГО «Ліга інтернів» спільно з Програмою USAID «РАДА» презентували свою діяльність у рамках роботи «Містечка USAID».

Під час святкування днів міста проекти та організації, які підтримуються Агентством США з міжнародного розвитку, презентували свою діяльність та знайомили з такими напрямками, як активність громадян та захист їх прав, освіта, децентралізація, вибори, бюджетні питання.

Своєю чергою ГО «Ліга інтернів» запросила всіх охочих узяти участь у вікторині, присвяченій політичній системі України, Парламенту та його роботі, а наймолодших учасників заходу чекала розмальовка із символічним зображенням усіх комітетів Верховної Ради – у такий спосіб гості Містечка не тільки розважалися, а й підвищували рівень своєї політичної обізнаності.

Також представники організації презентували основні проекти «Ліги інтернів», зокрема Програму стажування у Верховній Раді України та Програму стажування в Адміністрації Президента України, та розповіли відвідувачам Містечка про сервіс електронних петицій до Парламенту.

Наступним містом, до якого завітає «Містечко USAID», стане Полтава. Чекайте в гості 23 вересня!

2017.09.02._mistechko_odesa_1.jpg

Undefined