Можливості для української молоді від «Ship for world youth leaders program Ukraine»

6 квітня інтерни Програми стажування у Верховній Раді України мали можливість дізнатися про молодіжну програму «Shift for world youth leaders program Ukraine», яка реалізується урядом Японії.

Щороку 240 учасників беруть участь у «Shift for world youth leaders program», із них 120 молодих японців та по 12 людей з інших 10 країн. Тривалість програми 45 днів. У 2017 році Україна вперше взяла участь у проекті. Наша команда була сформована на основі конкурсного відбору, який провів Департамент молодіжної політики Міністерства молоді і спорту, посольство Японії в Україні та Благодійний фонд Богдана Гаврилишина (конкурсанти заповнювали аплікаційну форму, готували мотиваційне відео англійською мовою та проходили співбесіду).

Світлана Ярова й Анастасія Стасюк, які презентували програму, були її учасницями, тому радо поділилися своїми враженнями й емоціями. Вони натхненно розповіли про життя на кораблі та маршрут, що подолали. Найбільше їх надихнула Нова Зеландія, яка запам’яталася екологічністю й відкритістю людей.

Цікаво було дізнатися й про те, що на учасників програми чекають різноманітні цікаві семінари й зустрічі. Цього року молоді пощастило особисто познайомитися з прем’єр-міністром Японії та імператорською родиною. Учасники проекту провели чудовий час й отримали багато позитивних емоцій.

Гості зауважили, що Асоціація «SWY» продовжує тісно співпрацювати з Посольством Японії, що дає можливість українській молоді пізнавати інші країни, дізнаватися про їхні традиції й культуру, спілкуватися з людьми різних національностей.

2017.04.06._korabel_1.jpg

2017.04.06._korabel_2.jpg

2017.04.06._korabel_3.jpg

2017.04.06._korabel_5.jpg

2017.04.06._korabel_6.jpg

2017.04.06._korabel_4.jpg

Ольга Петрук,
інтернка Інформаційного управління
Апарату ВРУ

Українська