Навчатися менеджменту із задоволенням

img_8985.jpg

11 квітня 2019 року інтерни стали учасниками інтерактивного майстер-класу від польського професора Валерія Окуліч-Казаріна, доктора соціальних наук, бізнес-тренера, експерта з розвитку персоналу. Тема актуальна: «Соціально-психологічні особливості світових систем управління у бізнесі та соціальній сфері». В Україну пан Валерій завітав з робочим візитом як представник Інституту права, адміністрації та економіки Краківського педагогічного університету, та ГО «Ліга інтернів» використала цю чудову можливість і запросила Валерія до інтернів.

         Тож, розпочався тренінг із жарту гостя, в залі запанувала тепла, дружня атмосфера. Бізнес-тренер пояснив, що вивчення головних секретів світових систем управління має проходити із задоволенням, тільки в такому випадку інформація буде збережена у пам’яті та молодь із радістю буде використовувати її у майбутньому.

Впродовж тренінгу інтерни дізналися основний закон конкурентної економіки, характеристики американської та західної моделей управління, їх відмінності, переваги, недоліки. Інтерни були активними та допитливими, творчо виконували завдання, які давав тренер і згадували шкільні роки «контрольного списування».

Під час майстер-класу інтерни потренували такі важливі управлінські компетенції:

  • самостійність;
  • відповідальність;
  • креативність;
  • чесність;
  • вміння концентрувати увагу;
  • вміння працювати в умовах обмеженого часу (тайм-менеджмент);

та розвивали інші вміння, необхідні молодим лідерам.

img_8977.jpg

Пан Валерій охарактеризував три рівні управління, показав конфліктні зони, та пояснив, як за короткий період часу підвищити якість управління у державі.

         Головним під час майстер-класу було обрання кожним з інтернів правильної, на його думку, моделі управління для євроінтеграційного майбутнього України. Пан Валерій чітко та з гумором відповідав на всі запитання інтернів, яких було чимало. Майстер-клас пройшов на високому науковому та практичному рівнях. За півтори години інтерни інтерактивно вивчили одну зі складних тем теорії та практики управління, вирішили чимало кейсів. Наприкінці, отримали домашнє завдання.

         Завдяки майстер-класу з’явилося чітке розуміння майбутнього євроінтеграційного шляху України з конкретними кроками у цьому напрямку. А інтерни, за словами пана Валерія, за рівнем знань теорії управління та набутими компетенціями опинилися на одному щаблі з керівниками великих компаній, тож з легкістю можуть замінити останніх на їх позиціях.

 

Сімахова Анастасія
інтернка Секретаріату Комітету з питань науки та освіти

Undefined