Огляд е-петицій до ВРУ 3–10 вересня 2017 року

Перший тиждень вересня відзначився неабиякою увагою до функціонування інструменту електронних петицій на веб-порталі ВРУ. Так, з’явилося аж три звернення від Олександра Калаура, у яких він ділиться порадами: додати функцію «Опублікувати на Facebook» (goo.gl/WFx2cY), зробити підписку на петиції (goo.gl/KahfPs) та оприлюднити вихідний код інструменту (goo.gl/SXSGbF). Якщо вам імпонує одна з цих пропозицій або всі, будь ласка, підтримайте їх своїм підписом, перейшовши за посиланнями.

Не залишився поза увагою громадян ЗУ «Про освіту», ухвалений Парламентом у перші дні роботи сьомої сесії. Так, маємо у відповідь на нього електронну петицію проти 12-річного навчання в школі (goo.gl/an3WWC).

Також у полі зору громадян минулого тижня опинилася транспортна тема. Як наслідок, маємо зареєстрованими звернення і щодо правил дорожнього руху goo.gl/HyJkX2, goo.gl/DasPRv, і власне транспорту goo.gl/SxhfRD.

А найбільше підписів минулого тижня отримали такі е-петиції:

1. Збільшення штрафів за виїзд на зустрічну смугу та перетин подвійної лінії goo.gl/HyJkX2

2. Покращення якості студентського контингенту в медичних університетах (академіях) – як необхідна передумова підвищення профпридатності лікарських кадрів goo.gl/rmYLkq

3. Посилення відповідальності за злочини, передбачені ст. 286 ККУ goo.gl/DasPRv

Нагадуємо, що ознайомитися з електронними петиціями, а також підтримати ті, положення яких ви підтримуєте, можна на веб-порталі ВРУ: goo.gl/WqiWG2

Система електронних петицій до ВРУ розроблена за підтримки Програми USAID «РАДА».

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyyciyi_3-10.09.jpg

 

Українська