Огляд е-петицій до ВРУ. 7-13 травня

Минулий тиждень відзначився ще однією «успішною» електронною петицією. 8 травня підтримка е-петиції «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї»goo.gl/9S73iQ перевищила необхідні 25 тисяч підписів, і вона потрапила на розгляд до профільного комітету. Поки що чекаємо на офіційну відповідь, яка буде опублікована на веб-порталі ВРУ. 

Це вже друга е-петиція до ВРУ, в основі якої лежать питання традиційних цінностей, яка набрала необхідні 25 тис. підписів та потрапила на розгляд Парламенту. 

Окрім того, спостерігаємо активізацію в освітній сфері. Більше 12 тисяч підписів за два тижні віддано за е-петицію «Щодо розгляду та прийняття проекту Закону №8321 «Про фахову передвищу освіту» goo.gl/m4jXAp. Це доволі смілива заявка на успіх. 

Загалом активність у реєстрації електронних петицій, як і в останні тижні, низька. Коло порушуваних питань – аж занадто широке і не завжди в компетенції Верховної Ради України, як наприклад, ремонт дахів будинків goo.gl/iVS2Ax. Ще одна очікувана тенденція тижня – поява «актуальних» е-петицій: 10 травня зареєстровано е-петицію про врегулювання вихідних 8-9 травняgoo.gl/fSeqVN.

Детально ознайомитися із змістом е-петицій та підписати ті, думку яких поділяєте, ви можете на веб-порталі Верховної Ради України:goo.gl/gqdsiH.

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi_7-13_travnya_velyka.jpg

Українська