Огляд е-петицій до ВРУ за листопад 2017 року

В останній день жовтня було завершено збір підписів на підтримку е-петиції про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації goo.gl/3AHgkf, оскільки вона набрала понад 25 тисяч необхідних підписів. Відповідно до процедури е-петиція потрапила на розгляд профільного комітету, який підготував офіційну відповідь. З її змістом можна ознайомитися за посиланням goo.gl/3AHgkf.

Загалом протягом листопада на веб-порталі ВРУ зареєстровано майже 30 е-петицій, які охоплюють широке коло питань – від запровадження нових вихідних днів до заходів із захисту тварин, проте загалом жодна з них не має значної підтримки серед громадян: так, поки що найбільше підписів (майже три десятки) із зареєстрованих у листопаді набрала е-петиція про посилення відповідальності народних депутатів за невідвідування пленарних засідань ВРУ без поважних причин goo.gl/rrPqtB.

Лідерство за кількістю підписів серед усіх е-петицій до ВРУ утримують:

1. Скасування ЗНО 2018 для студентів замість ДПА goo.gl/PCiHw5

2. Запуск Вищого антикорупційного суду goo.gl/eqTTU6

3. Зменшення викидів від автомобільного транспорту, перехід громадського транспорту на природний газ метан. goo.gl/FAsEHp

Продовжимо стежити, що відбувається в цій царині електронних петицій до ВРУ і надалі, а вам нагадуємо, що ознайомитися з ними можна за посиланням goo.gl/gqdsiH.

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi._lystopad_velyka.jpg

Українська