Переможець конкурсу «Агро 2018» та «Агро 2019» поділився враженнями від поїздок до Верони та Парижу

img_9026.jpg

Інтерни Програми стажування не лише завзяті, комунікабельні, розумні, талановиті, а й надзвичайно активні в прагненнях до реалізації власних здібностей. Єгор Никифоров проходить стажування в Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин, він захоплюється своєю справою і бажає розвивати її на належному рівні в Україні.

Єгор є дворазовим переможцем Всеукраїнських конкурсів «Агро 2018» та «Агро 2019». У нагороду він отримав можливість відвідати наймасштабніші агропромислові виставки світу у Вероні та Парижі. «Fieragricola 2018» та «SIMA 2019» стали для нього знаковими подіями. Єгор познайомився з іншими студентами, переможцями конкурсу, знайшов однодумців, з якими провів декілька днів у представницькому професійному товаристві, побачив найкращу сільськогосподарську техніку, вивчив останні досягнення світового рослинництва і тваринництва.

5c7ce6176c133.jpg

«Другий раз подорожую і паралельно навчаюсь. У минулому році у Вероні дуже сподобалося, цьогорічна паризька виставка не гірша. Це дуже цікавий конкурс, який допомагає студентам відкритися, змушує замислитися, шукати нові ідеї, а також реалізовувати їх. Коли повернувся в Україну я мав неймовірну ейфорію, посмішка досі не сходить з обличчя, коли розповідаю про подорож», — ділиться враженнями інтерн Програми стажування та переможець конкурсу. Хлопець певен, що незабаром вся аграрна техніка, нові сорти рослин, породи тварин, продемонстровані нашим спеціалістам в Парижі, з’являться і в Україні.

Конкурс проводився для юних аграріїв, які прагнуть розвивати вітчизняний агропромисловий комплекс і власний бізнес. У боротьбі за бажану перемогу Єгор захищав власний проект на тему: «Аронія чорноплідна — секрет наших днів, і як на цьому заробити». У своїй роботі юний аграрій розповів про переваги та недоліки аронії чорноплідної, сфери застосування і про можливість започаткування власного прибуткового бізнесу. Ідея проекту видалась членам журі доволі цікавою та приреченою на успіх, тому Єгор став одним із 30 щасливчиків, які отримали нагороду за зусилля та старання.

Також під час останньої поїздки для переможців конкурсу була підготовлена екскурсія столицею Франції з відвіданням визначних архітектурних пам'яток — Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Собору Паризької Богоматері, Лувру. Єгора вразила краса і велич побачених експозицій, але, в той же час, він зазначив, що Батьківщина зовсім не поступається паризьким красотам.

img_9042.jpg

Під час чергової зустрічі інтернів Єгор випробував на собі також роль спікера. Протягом двох годин він розвіював стереотипи, що панують в аграрному секторі, зацікавлював колег справжньою філософією рослин, розповідаючи про «важке життя пшениці», корм для папуг, «міграцію» вівсюга та ще багато цікавого, так, що інтерни ще довго обговорювали почуте після лекції. Єгор подбав і про наочність: всі присутні змогли ознайомитися із зразками посівних культур, насінням картоплі, огірків, канабісу, різновидами насіння сої,  це додало лекції ще більшої цікавості!

Тож, про Єгора можна сказати одне – він людина своєї справи і однозначно досягне в ній великого успіху!

 

Рак Оксана
інтернка Секретаріату Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Undefined