Програма 2013-2014 рр.

Інформація щодо початку Програми стажування 2013–2014 роках!

 

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України №1421 від  01 липня 2013 року про продовження «Програми стажування у Верховній Раді України» у 2013–2014 роках зарахувати до складу учасників цієї програми (інтернів) для роботи у комітетах, структурних підрозділах Апарату та установах Верховної Ради України:

а) на повний день

  1. БАБЕНКО Олександр Володимирович
  2. БЛІНОВА Іванна Андріївна
  3. БОКАЛО Мар’яна Іванівна
  4. БРОЖИНА Віталій Володимирович
  5. ВИНОГРАДОВА Олена Юріївна
  6. ГАЙДУКЕВИЧ Максим Валерійович
  7. ГОРБЕНКО Вікторія Олександрівна
  8. ДЛУГАЧ Олег Олександрович
  9. ДОДАТКОВА Наталія Сергіївна
  10. ДОНДОНОВА Тетяна Петрівна
  11. ЗЕЛЕНА Вікторія Петрівна
  12. ЗУБЕНКО Кирило Владиславович
  13. ІОФФЕ Світлана Борисівна
  14. КАРБОВНІК Володимир Ігорович
  15. КІЛАС-КРОПИВНИЦЬКА Анна Олександрівна
  16. КЛИМЧУК Вікторія Сергіївна
  17. КЛІПЧАР Інна Петрівна
  18. КОРНІЙЧУК Олена Олександрівна
  19. КОРОЛЬ Наталія Артурівна
  20. КОТЕЛЬНІКОВА Юлія Олександрівна
  21. КРИШТАФОВИЧ Орест Ярославович
  22. КРУПЕНКО Катерина Анатоліївна
  23. КУПЧУК Ірина Володимирівна
  24. КУЦЕНКО Денис Андрійович
  25. ЛАДУРЕНКО Алла Олександрівна
  26. ЛОЮК Дмитро Леонідович
  27. МАЗУР Вікторія Вікторівна
  28. МАЛИЩУК Вадим Іванович
  29. МАЧИГІНА Катерина Василівна
  30. МЕРКУЛОВА Неля Володимирівна
  31. НАУМЕНКО Ольга Михайлівна
  32. НОВИЦЬКА Анастасія Вікторівна
  33. ПЕРНАТА Катерина Юріївна
  34. ПЕТРОВА Марія Олексіївна
  35. ПИСАНКО Анастасія Ігорівна
  36. ПІСАРЖЕВСЬКИЙ Тарас Васильович
  37. ПРИХОДЧЕНКО Валерія Валеріївна
  38. РОНДЯК Ксенія Володимирівна
  39. САМУСЬ Володимир Сергійович
  40. СОЛОВЙОВ Денис Миколайович
  41. СТАНЦОЙ Олена Олександрівна
  42. УЖВІЙ Назар Олегович
  43. ФАБІЯН Юлія Миколаївна
  44. ФЕДОРЧЕНКО Олена Миколаївна
  45. ФОМІН Олексій Дмитрович
  46. ШАПОВАЛОВ Олександр Вікторович
  47. ШАПОВАЛОВА Вікторія Вікторівна
  48. ШИПІЛОВА Юлія Олександрівна
  49. ЯНОВИЦЬКА Анна Віталіївна

до резерву повного дня

  1. ОПАНАСЕНКО Аліна Володимирівна
  2. СУХОПЛЕЩЕНКО Катерина Вікторівна
  3. ЧІСЛОВА Тетяна Миколаївна
  4. ПАПАРИГА Наталя Василівна
  5. ВИСЛІНСЬКА Світлана Анатоліївна
  6. ЖМАЙ Олександр Володимирович

б) на неповний день

  1. АРТЮХ Анастасія Олександрівна
  2. БИЧКОВСЬКА Олександра Олександрівна
  3. БОБАНИЧ Андрій Іванович
  4. БОНДАР Катерина Михайлівна
  5. ВИПРЯЖКІН Роман Едуардович
  6. ГАСЮК Ірина Степанівна
  7. ГОЛОВКО Марина Василівна
  8. ГРАБАР Анастасія Павлівна
  9. ГРУЗІНОВ Артем Сергійович
  10. ДУДКА Станіслав Андрійович
  11. ЗАВАДОВСЬКА Юлія Юзефівна
  12. ЗАЙЦЕВА Юлія Юріївна
  13. КЕЛЕМЕН Катерина Іванівна
  14. КИСІЛЬ Наталія Миколаївна
  15. КОРНІЄНКО Дарія Володимирівна
  16. КРАЛЬКО Тетяна Володимирівна
  17. КРАСУЦЬКА Ірина Юріївна 
  18. КРИШТАЛЬ Софія Богданівна
  19. КУЛИК Олена Олегівна
  20. КУФТЕРІНА Наталія Сергіївна
  21. ЛЕЙНИК Анна Михайлівна
  22. МАЗУР Наталія Вікторівна
  23. МАТУСЕВИЧ Олеся Юліанівна
  24. МЕЛЬНИК Дмитро Васильович
  25. МЕЛЬНИК Дмитро Володимирович
  26. МНАЦАКАНЯН Сюзанна Артурівна
  27. МУДРАК Вікторія Олександрівна
  28. ОВЧАРЕНКО Антон Сергійович
  29. ПОЛЯКОВА Аліна Геннадіївна
  30. РУЖЕНСЬКА Анна Вікторівна
  31. РУСНАК Олена Валеріївна
  32. СИМОНЕНКО Злата Віталіївна
  33. ФЕДОРЕНКО Ярослав Геннадійович
  34. ФЕДЧИШИНА Софія Геннадіївна
  35. ЯМЕЛЬСЬКА Христина Юріївна

до резерву неповного дня

  1. РОГАНОВА Світлана Віталіївна
  2. КУЛИНИЧ Юрій Михайлович
  3. ПАШКОВСЬКИЙ Олександр Сергійович
  4. АНДРЕЯН Оксана Олександрівна
  5. КЕКУХ Дмитро Петрович

У разі вибуття інтернів, зарахованих на стажування, або знаходження додаткових джерел фінансування доповнити склад учасників програми за рахунок резерву в порядку черговості.

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media