Інформація щодо початку Програми стажування 2013–2014 роках!
Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України №1421 від 01 липня 2013 року про продовження «Програми стажування у Верховній Раді України» у 2013–2014 роках зарахувати до складу учасників цієї програми (інтернів) для роботи у комітетах, структурних підрозділах Апарату та установах Верховної Ради України:
а) на повний день
- БАБЕНКО Олександр Володимирович
- БЛІНОВА Іванна Андріївна
- БОКАЛО Мар’яна Іванівна
- БРОЖИНА Віталій Володимирович
- ВИНОГРАДОВА Олена Юріївна
- ГАЙДУКЕВИЧ Максим Валерійович
- ГОРБЕНКО Вікторія Олександрівна
- ДЛУГАЧ Олег Олександрович
- ДОДАТКОВА Наталія Сергіївна
- ДОНДОНОВА Тетяна Петрівна
- ЗЕЛЕНА Вікторія Петрівна
- ЗУБЕНКО Кирило Владиславович
- ІОФФЕ Світлана Борисівна
- КАРБОВНІК Володимир Ігорович
- КІЛАС-КРОПИВНИЦЬКА Анна Олександрівна
- КЛИМЧУК Вікторія Сергіївна
- КЛІПЧАР Інна Петрівна
- КОРНІЙЧУК Олена Олександрівна
- КОРОЛЬ Наталія Артурівна
- КОТЕЛЬНІКОВА Юлія Олександрівна
- КРИШТАФОВИЧ Орест Ярославович
- КРУПЕНКО Катерина Анатоліївна
- КУПЧУК Ірина Володимирівна
- КУЦЕНКО Денис Андрійович
- ЛАДУРЕНКО Алла Олександрівна
- ЛОЮК Дмитро Леонідович
- МАЗУР Вікторія Вікторівна
- МАЛИЩУК Вадим Іванович
- МАЧИГІНА Катерина Василівна
- МЕРКУЛОВА Неля Володимирівна
- НАУМЕНКО Ольга Михайлівна
- НОВИЦЬКА Анастасія Вікторівна
- ПЕРНАТА Катерина Юріївна
- ПЕТРОВА Марія Олексіївна
- ПИСАНКО Анастасія Ігорівна
- ПІСАРЖЕВСЬКИЙ Тарас Васильович
- ПРИХОДЧЕНКО Валерія Валеріївна
- РОНДЯК Ксенія Володимирівна
- САМУСЬ Володимир Сергійович
- СОЛОВЙОВ Денис Миколайович
- СТАНЦОЙ Олена Олександрівна
- УЖВІЙ Назар Олегович
- ФАБІЯН Юлія Миколаївна
- ФЕДОРЧЕНКО Олена Миколаївна
- ФОМІН Олексій Дмитрович
- ШАПОВАЛОВ Олександр Вікторович
- ШАПОВАЛОВА Вікторія Вікторівна
- ШИПІЛОВА Юлія Олександрівна
- ЯНОВИЦЬКА Анна Віталіївна
до резерву повного дня
- ОПАНАСЕНКО Аліна Володимирівна
- СУХОПЛЕЩЕНКО Катерина Вікторівна
- ЧІСЛОВА Тетяна Миколаївна
- ПАПАРИГА Наталя Василівна
- ВИСЛІНСЬКА Світлана Анатоліївна
- ЖМАЙ Олександр Володимирович
б) на неповний день
- АРТЮХ Анастасія Олександрівна
- БИЧКОВСЬКА Олександра Олександрівна
- БОБАНИЧ Андрій Іванович
- БОНДАР Катерина Михайлівна
- ВИПРЯЖКІН Роман Едуардович
- ГАСЮК Ірина Степанівна
- ГОЛОВКО Марина Василівна
- ГРАБАР Анастасія Павлівна
- ГРУЗІНОВ Артем Сергійович
- ДУДКА Станіслав Андрійович
- ЗАВАДОВСЬКА Юлія Юзефівна
- ЗАЙЦЕВА Юлія Юріївна
- КЕЛЕМЕН Катерина Іванівна
- КИСІЛЬ Наталія Миколаївна
- КОРНІЄНКО Дарія Володимирівна
- КРАЛЬКО Тетяна Володимирівна
- КРАСУЦЬКА Ірина Юріївна
- КРИШТАЛЬ Софія Богданівна
- КУЛИК Олена Олегівна
- КУФТЕРІНА Наталія Сергіївна
- ЛЕЙНИК Анна Михайлівна
- МАЗУР Наталія Вікторівна
- МАТУСЕВИЧ Олеся Юліанівна
- МЕЛЬНИК Дмитро Васильович
- МЕЛЬНИК Дмитро Володимирович
- МНАЦАКАНЯН Сюзанна Артурівна
- МУДРАК Вікторія Олександрівна
- ОВЧАРЕНКО Антон Сергійович
- ПОЛЯКОВА Аліна Геннадіївна
- РУЖЕНСЬКА Анна Вікторівна
- РУСНАК Олена Валеріївна
- СИМОНЕНКО Злата Віталіївна
- ФЕДОРЕНКО Ярослав Геннадійович
- ФЕДЧИШИНА Софія Геннадіївна
- ЯМЕЛЬСЬКА Христина Юріївна
до резерву неповного дня
- РОГАНОВА Світлана Віталіївна
- КУЛИНИЧ Юрій Михайлович
- ПАШКОВСЬКИЙ Олександр Сергійович
- АНДРЕЯН Оксана Олександрівна
- КЕКУХ Дмитро Петрович
У разі вибуття інтернів, зарахованих на стажування, або знаходження додаткових джерел фінансування доповнити склад учасників програми за рахунок резерву в порядку черговості.