Програма «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України 2000–2001»

ПОВНИЙ ДЕНЬ

Андрійчук Олесь
Луцьк
Секретаріат Комітету ВРУ з питань правової політики

Астапов Андрій
Запоріжжя
Секретаріат Комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Безрук В'ячеслав
Харків
Секретаріат Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності

Біята Михайло
Донецьк
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Бородій Олена
Львів
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці

Бульба Оксана
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Секретаріат Голови Верховної Ради України

Васильченко Олег
Київська обл.
Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України

Волощук Дмитро
Чернівці
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Гайнулін Сергій
Запоріжжя
Головне організаційне управління

Гончаренко Олександр
АРК, м. Сімферополь
Відділ зв’язків з органами правосуддя

Грибов Олександр
АРК, м. Севастополь
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Дейнеко Євген
Львів
Секретаріат Комітету з питань правової політики

Дмитрієва Марія
Луцьк
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти

Дробот Андрій
Чернігівська обл.
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Дубас Руслан
Львів
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Дулеба Маркіян
Львівська обл.
Відділ зв’язків з органами правосуддя

Журавель Тарас
Рівне
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

Загородній Тарас
Миколаїв
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Калуга Володимир
Сумська обл.
Управління кадрів

Кармазин Олена
Вінниця
Головне юридичне управління

Карнаух Тетяна
Полтава
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Кисіль Олена
Київ
Секретаріат Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

Клімова Світлана
Харківська обл.
Головне організаційне управління

Кримова Ольга
Донецьк
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці

Куклєва Людмила
Київська обл.
Секретаріат Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Кришпінович Аліса
Волинська обл.
Секретаріат Комітету з питань бюджету

Кушнір Мар'ян
Львів
Секретаріат Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Лянна Ірина
Кіровоград
Секретаріат Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Мазяр Тарас
Львів
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Мазур Назар
Львів
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Мариній Михайло
Чернівці
Головне інформаційне управління

Марущак Аіда
Львів
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Мельник Наталя
Одеса
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Мозговий Юрій
Чернігів
Секретаріат Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

Нестеровська Ірина
Запоріжжя
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Пронюк Наталія
Львівська обл.
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Радченко Віктор
Луганська область, м. Стаханов
Секретаріат Комітету з питань бюджету

Ройлян Лілія
Донецька обл.
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Руденко Марина
Миколаїв
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Самадов Максим
Донецьк
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Самолюк Василь
Рівненська обл.
Рахункова палата

Сереветний Володимир
Кіровоградська обл.
Секретаріат Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Самсоненко Анна
Дніпропетровська обл.
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Тухто Ольга
Одеса
Секретаріат Комітету з питань бюджету

Ференц Орест
Львівська обл.
Секретаріат Комітету з питань будівництва, транспорту і зв’язку

Чернишов Дмитро
Київська обл.
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Хоменко Михайло
Київська обл.
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Чорнопищук (Забіла) Вікторія
Київ
Секретаріат Комітету з питань культури і духовності

Швець Олексій
Львів
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

НЕПОВНИЙ ДЕНЬ

Базилевська Тетяна
Черкаси
Секретаріат Комітету з питань національної безпеки і оборони

Бабій Вікторія
Київ
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

Бевз Олена
Київ
Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України

Боровська Наталія
Київ

Гладких Валентин
Луганська обл., м. Стаханов
Секретаріат Комітету з питань культури і духовності

Губенко Дмитро
Київ
Секретаріат Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Дем’янець Олександр
Київська обл.
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Дуда Ірина
Київ
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Криволап Марина
Київ
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти

Крутова Олена
Київ
Секретаріат Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Купрін Олексій
Київ
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Лещенко Дар'я
Київ
Головне науково-експертне управління

Лисенко Олена
Київ
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Павленко Руслан
Київська обл.
Прес-служба Верховної Ради України

Лобода Ганна
Київ
Секретаріат Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів на інвалідів

Перегінець Марія
Секретаріат Комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування

Русанюк Золтан
Закарпатська обл.
Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України

Cвердліков Андрій
Київ
Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України

Совгиря Ольга
Київ
Відділ зв’язків з органами правосуддя

Чернишенко Павло
Київ
Управління кадрів

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media