Програма «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України 2001–2002 рр.»

ПОВНИЙ ДЕНЬ

Бакай Олег Ярославович
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Баранова Наталія Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці

Баркова Ганна Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Блажівська Наталія Євгенівна
Головне юридичне управління

Боцула Тетяна Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Бучковський Віктор Вікторович
Головне організаційне управління

Говоруха Вікторія Михайлівна
Секретаріат Комітету з питань бюджету

Григор’єва Олена Костянтинівна
Секретаріат Комітету з питань правової політики

Дворник Сергій Олександрович
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

Жабко Тетяна Василівна
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці

Жадько Вікторія Леонідівна
Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Зарівна Олена Дмитрівна
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Зеленцов Максим Олександрович
Секретаріат Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

Ільков Василь Васильович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Каблікова Олена Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Караханова Олена Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Ковальчук Ірина Михайлівна
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Кравченко Ольга Ігорівна
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Кузьмищева Людмила Василівна
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Кухар (Кобрин) Леся Степанівна
Секретаріат Комітету з питань свободи слова та інформації

Лазур Ярослав Володимирович
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України

Марусенко Оксана Миколаївна
Головне організаційне управління

Михаленко Леся Степанівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Муха Вікторія В’ячеславівна
Секретаріат Комітету з питань промислової політики і підприємництва

Онищук Андрій Андрійович
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Остапчук Ярослав Миколайович
Секретаріат Комітету з питань культури і духовності

Пинзеник Віталій Олександрович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Решетняк Владислав Олексійович
Управління кадрів

Севрюков Денис Георгійович
Секретаріат Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Стародубова (Скуйбіда) Ольга Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Струк Ольга Миколаївна
Секретаріат Комітету у закордонних справах

Терещенко Антоніна Борисівна
Секретаріат Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Тимків Ярополк Ігорович
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації

Топчій Тетяна Іванівна
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Трінчук Олена Володимирівна
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України

Трофімова Любов Олександрівна
Секретаріат Комітету з питань промислової політики і підприємництва

Чопик Оксана Вікторівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Шевцов Дмитро Юрійович
Секретаріат Комітету з питань бюджету

Шилов Максим В’ячеславович
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Яремчук Олена Юріївна
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти

НЕПОВНИЙ ДЕНЬ

Байдаченко Анастасія Геннадіївна
Секретаріат Комітету з питань національної безпеки і оборони

Гаврушко Юлія Филимонівна
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків

Замніус Віталій Михайлович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Калиновський Богдан Валерійович
Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування

Котляр Дмитро Миколайович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Лубчук Ігор Вікторович
Управління кадрів

Михед В'ячеслав Васильович
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти

Негода Роман Петрович
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України

Петренко Тетяна Вікторівна
Секретаріат Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Притоманова Ольга Сергіївна
Секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Стогній Олексій Вадимович
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

ВОЛОНТЕРИ

Охрущак Артем Віталійович
Секретаріат Комітету з питань будівництва, транспорту і зв’язку

Стасюк Максим Олександрович
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media