ПОВНИЙ ДЕНЬ
Бакай Олег Ярославович
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Баранова Наталія Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці
Баркова Ганна Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
Блажівська Наталія Євгенівна
Головне юридичне управління
Боцула Тетяна Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Бучковський Віктор Вікторович
Головне організаційне управління
Говоруха Вікторія Михайлівна
Секретаріат Комітету з питань бюджету
Григор’єва Олена Костянтинівна
Секретаріат Комітету з питань правової політики
Дворник Сергій Олександрович
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації
Жабко Тетяна Василівна
Секретаріат Комітету з питань соціальної політики та праці
Жадько Вікторія Леонідівна
Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
Зарівна Олена Дмитрівна
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
Зеленцов Максим Олександрович
Секретаріат Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
Ільков Василь Васильович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України
Каблікова Олена Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Караханова Олена Володимирівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Ковальчук Ірина Михайлівна
Секретаріат Комітету у закордонних справах
Кравченко Ольга Ігорівна
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Кузьмищева Людмила Василівна
Секретаріат Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Кухар (Кобрин) Леся Степанівна
Секретаріат Комітету з питань свободи слова та інформації
Лазур Ярослав Володимирович
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України
Марусенко Оксана Миколаївна
Головне організаційне управління
Михаленко Леся Степанівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Муха Вікторія В’ячеславівна
Секретаріат Комітету з питань промислової політики і підприємництва
Онищук Андрій Андрійович
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Остапчук Ярослав Миколайович
Секретаріат Комітету з питань культури і духовності
Пинзеник Віталій Олександрович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України
Решетняк Владислав Олексійович
Управління кадрів
Севрюков Денис Георгійович
Секретаріат Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Стародубова (Скуйбіда) Ольга Анатоліївна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Струк Ольга Миколаївна
Секретаріат Комітету у закордонних справах
Терещенко Антоніна Борисівна
Секретаріат Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
Тимків Ярополк Ігорович
Секретаріат Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації
Топчій Тетяна Іванівна
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
Трінчук Олена Володимирівна
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України
Трофімова Любов Олександрівна
Секретаріат Комітету з питань промислової політики і підприємництва
Чопик Оксана Вікторівна
Секретаріат Комітету з питань фінансів і банківської діяльності
Шевцов Дмитро Юрійович
Секретаріат Комітету з питань бюджету
Шилов Максим В’ячеславович
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
Яремчук Олена Юріївна
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти
НЕПОВНИЙ ДЕНЬ
Байдаченко Анастасія Геннадіївна
Секретаріат Комітету з питань національної безпеки і оборони
Гаврушко Юлія Филимонівна
Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Замніус Віталій Михайлович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України
Калиновський Богдан Валерійович
Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування
Котляр Дмитро Миколайович
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України
Лубчук Ігор Вікторович
Управління кадрів
Михед В’ячеслав Васильович
Секретаріат Комітету з питань науки і освіти
Негода Роман Петрович
Секретаріат першого заступника Голови Верховної Ради України
Петренко Тетяна Вікторівна
Секретаріат Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Притоманова Ольга Сергіївна
Секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Стогній Олексій Вадимович
Секретаріат Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
ВОЛОНТЕРИ
Охрущак Артем Віталійович
Секретаріат Комітету з питань будівництва, транспорту і зв’язку
Стасюк Максим Олександрович
Секретаріат Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій