Програма «Помічник Голови Постійної Комісії Верховної Ради України» 1995–1996 рр.

Бех Віктор Петрович
м. Київ
Комісія з питань економічної політики та управління народним господарством

Вовк Дмитро Борисович
м. Київ
Комісія з питань культури та духовності

Горбач Юлія Олексіївна
Волинська обл., м. Нововолинськ
Секретаріат Голови ВР України, Мельничук Віталій Григорович, радник Голови ВР з економічних питань

Гордуз Віталій Анатолійович
Львівська обл., м. Броди
Секретаріат Голови ВР України, Мельничук Віталій Григорович, радник Голови ВР з економічних питань

Гудзовський Василь Миколайович
м. Київ
Комісія з питань приватизації

Гуцайлюк Надія Зіновіївна
м. Тернопіль
Комісія з питань приватизації

Дехтярчук Марта Павлівна
м. Івано-Франківськ
Комісія з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Долматова Анна Станіславівна
м. Запоріжжя
Комісія з питань бюджету

Древіцька Оксана Остапівна
м. Вінниця
Комісія з питань соціальної політики та праці

Квітко Віктор Євгенович
Івано-Франківська обл., м. Калуш
Комісія з питань економічної політики та управління народним господарством

Криворучко Тарас Григорович
м. Київ
Комісія з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Кузьмин Юрій Михайлович
Львівська обл.
Комісія з питань економічної політики та управління народним господарством

Лобко Раїса Вікторівна
м. Київ
Комісія з питань закордонних справ  і зв'язків з СНД

Лобойко Сергій Васильович
м. Львів
Секретаріат Голови ВР України, Мельничук Віталій Григорович, радник Голови ВР з економічних питань

Лункан Віталій Миколайович
м. Львів
Секретаріат Заступника Голови ВР України

Луценко Лариса Вікторівна
Київська обл., м. Тетіїв
Комісія з питань здоров'я, материнства і дитинства

Макара Ольга Володимирівна
м. Київ
Комісія з питань соціальної політики та праці

Мельник Андрій Ярославович
м. Львів
Комісія з питань правової політики і судово-правової реформи

Мікула Лариса Олександрівна
м. Київ
Центр комп'ютеризованих інформаційних систем

Мудрий Ярослав Миронович
м. Львів
Комісія у закордонних справах і зв'язках і з СНД

Муляр Олександр Антонович
м. Київ
Комісія з питань приватизації

Носов Віталій Геннадійович
м. Київ
Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв'язку

Остапенко Лілія Михайлівна
м. Вінниця
Комісія з питань правової політики і судово-правової реформи

Палієнко Андрій Вікторович
м. Донецьк
Комісія з питань фінансів та банківської діяльності

Пецун Олена Анатоліївна
м. Київ
Секретаріат ВР України, відділ міжпарламентських зв'язків

Поліводський Олександр Анатолійович
м. Івано-Франківськ
Парламентська група «Аграрники за реформи»

Семерак Остап Михайлович
м. Львів
Комісія: З питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Стрішний Юрій Михайлович
м. Київ
Комісія з питань оборони і державної безпеки

Ткаченко Любов Василівна
АРК, Сімферополь
Комісія з питань правової політики і судово-правової реформи

Томашевська Лариса Леонідівна
м. Житомир
Дослідницька служба конгресу США

Хижняк Владислава Олександрівна
м. Київ
Комісія з питань фінансів та банківської діяльності

Чернецький Володимир Дмитрович
м. Тернопіль
Секретаріат Голови ВР України, Мельничук Віталій Григорович, радник Голови ВР з економічних питань

Шведова Елла Валеріївна
м. Київ
Комісія з питань приватизації

Шевляк Ілля Миколайович
м. Донецьк
Секретаріат ВР України, відділ міжпарламентських зв’язків

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media