Програма стажування 1997–1998 рр.

ПОВНИЙ ДЕНЬ

Андрієнко Альона Олександрівна
Запоріжжя
Секретаріат Верховної Ради України, відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення

Басок Володимир Миколайович
Хмельницький
Комітет у закордонних справах і зв'язках з СНД

Возна Тетяна Марківна
Київ
Секретаріат Верховної Ради України, відділ міжпарламентських зв'язків

Голдун Інесса В'ячеславівна
Луганськ
Комітет з питань молоді, спорту і туризму

Гриньова Олена Володимирівна
Харків
Комітет з питань ядерної політики та ядерної безпеки

Заруба Дмитро Васильович
Дніпропетровськ
Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Землянська (Сечина) Віра Вікторівна
Львів
Комітет з питань правової політики та судово-правової реформи

Климович Оксана Володимирівна
Львів
Комітет з питань державного будівництва, діяльності рад і місцевого самоврядування

Коба Світлана Сергіївна
Львів
Комітет з питань фінансів та банківської справи

Коваленко Леонід Віталійович
Київ
Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Комашко Максим Валерійович
Запоріжжя
Комітет з питань фінансів та банківської справи

Корниль Мілена Борисівна
Харків
Комітет з питань фінансів та банківської діяльності

Коровій Ігор Петрович
Дніпропетровська обл., м. Орджонікідзе
Комітет з питань оборони і державної безпеки

Коцан Сергій Олегович
Тернопіль
Комітет з питань економічної політики та управління народним господарством

Кугутяк Уляна Миколаївна
Івано-Франківськ
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Кузик Петро Степанович
Львів
Секретаріат Верховної Ради України, відділ міжпарламентських зв'язків

Лашкай Юрій Юрійович
Закарпатська область, м. Мукачево
Комітет з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Левкович Наталія Юріївна
Тернопіль

Литовченко Олександр Юрійович
Харківська обл., Богодухівський р-н, с. Гути
Комітет з питань фінансів і банківської справи

Лісничий Костянтин Миколайович
Житомирський р-н, смт. Новочуйвинськ
Комітет з питань культури і духовності

Магера Андрій Йосипович
Львівська обл., м. Сокаль
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів

Нікуліна Олена Валеріївна
Одеса
Комітет з питань бюджету

Онищенко Анна Володимирівна
Львів
Комітет у закордонних справах та зв'язках з СНД

Пазюк Андрій Валерійович
Запоріжжя
Комітет з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Петрук Богдан Володимирович
Київ
Комітет з питань культури і духовності

Пинзеник Павло Васильович
Ужгород
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Поліщук Галина Миколаївна
Запоріжжя
Комітет з питань економічної політики та управління народним господарством

Поломана Олена Анатоліївна
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Комітет з питань оборони і державної безпеки

Птухін Євгеній Михайлович
Харків
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв'язку

Радаєв Андрій Борисович
Львів
Комітет з питань правової політики і судово-правової реформи

Синиченко Віталій Анатолійович
Донецька обл., м. Сніжне
Комітет з питань соціальної політики та праці

Скаковська (Руденко) Наталя Володимирівна
Запоріжжя
Комітет з питань екологічної політики

Сукманова Олена Валеріївна
Донецьк
Комітет з питань молоді, спорту і туризму

Тихонова Марина Юріївна
Вінниця
Комітет з питань фінансів та банківської справи

Торопов Вадим Валерійович
Миколаїв
Комітет з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Третяк Юрій Іванович
Львів
Секретаріат Верховної Ради України, відділ міжпарламентських зв'язків

Устименко Юлія Валентинівна
Львів
Комітет з питань соціальної політики та праці

Чайківський Ростислав Володимирович
Львівська обл.
Комітет з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Юриста Олександр Володимирович
Луцьк
Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин

НЕПОВНИЙ ДЕНЬ

Башняк Оксана Сергіївна
Тернопільська обл., м. Чортків
Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

Біденко Тетяна Миколаївна
Київ
Комітет у закордонних справах і зв'язках з СНД

Білоус Наталія В'ячеславівна
Київ
Секретаріат Верховної Ради України, відділ міжпарламентських зв'язків

Волошин Дмитро Олександрович
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Секретаріат заступника Голови Верховної Ради України

Дмитренко Ольга Володимирівна
Київ
Секретаріат Верховної Ради України, відділ по зв'язках з органами правосуддя

Заєць Світлана Петрівна
Київ
Комітет з питань базових галузей та соціально-економічного розвитку регіонів

Коклюнов Олексій Миколайович
Київ
Комітет у закордонних справах і зв'язках з СНД

Копєйчиков Максим Володимирович
Комітет з питань державного будівництва, діяльності рад і місцевого самоврядування

Коржунова Наталія Володимирівна
Київська обл., м. Вишневе
Комітет з питань екологічної політики

Миколаєнко Ірина Олександрівна
Київ
Комітет з питань бюджету

Мірошниченко Віктор Володимирович
Київ
Комітет з питань фінансів та банківської справи

Налєпова Ірина Валеріївна
Вінниця
Комітет з питань Чорнобильської катастрофи

Печерська Кіра Владиславівна
Черкаси
Секретаріат Верховної Ради України, відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення

Радченко Олег Вікторович
Полтавська обл., м. Кременчук
Секретаріат Верховної Ради України, відділ міжпарламентських зв'язків

Романчук Олена Миколаївна
Комітет з питань правової політики і судово-правової реформи
Київська обл., Рокитнинський р-н, с. Острів

Тесленко Марина Віталіївна
Кіровоград
Комітет з питань молоді, спорту і туризму

 

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

Ворохта Наталія Іванівна
Київ
Офіс НДУ Леоніда Кравчука

Залуцька Наталя Миронівна
Львів
Бібліотека Американського дому

Майборода Наталія Юріївна
Київ
Офіс НДУ Леоніда Кравчука

Платонова Інна Іванівна
Одеса
Бібліотека Американського дому

Царук Павло Вікторович
Рівне
Бібліотека Американського дому

 

ПРОГРАМА «РОЗВИТОК ЛІДЕРСТВА НА РІВНІ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ»

Габдулова Вікторія Петрівна
Харків
Управління Харківської ОДА по зв'язках з партіями, політичними та громадськими організаціями

Дацишин Маркіян Богданович
Львів
Львівська ОДА

Жовтанецький Олег Мстиславович
Івано-Франківськ
Львівська ОДА

Кардаш Мар'яна В'ячеславівна
Луцьк
Львівська ОДА

Кочемировська Олена Олексіївна
Харків
Управління Харківської ОДА по зв'язках з партіями, політичними та громадськими організаціями

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media