Стипендією імені Ольги Стефурак відзначено Надію Суху

Стипендію імені Ольги Стефурак, яка присвятила 19 років свого життя Програмі стажування в Парламенті України, було засновано рішенням Загальних зборів організації у листопаді 2014 року. Її першим стипендіатом стала Тетяна Міщенко, інтернка минулорічної Програми, яка проходила стажування в Головному юридичному управління Апарату ВРУ.

На засіданні, яке відбулося 28 лютого, члени Правління ГО «Ліга інтернів» обирали цьогорічного стипендіата з тих учасників Програми стажування 2017 року, які за перший місяць проявили себе в роботі в підрозділах стажування та в рамках заходів й ініціатив Програми. Одноголосно було вирішено відзначити Стипендією імені Ольги Стефурак інтернку Інформаційного управління Апарату ВРУ Надію Суху.

***

2017.03.02._stypendiya_1.jpg

Пропонуємо ближче познайомитися з нашою стипендіаткою. Надія народилася в містечку Луків, що на Волині. Після закінчення школи, плекаючи мрію стати крутим журналістом-розслідувачем, вступила до Інституту журналістики Київського національного університет імені Тараса Шевченка. За словами дівчини, їй завжди було важливо реалізовувати себе в різних напрямках. У школі Надія була лідером громадської організації «Зелене Світло», яка пропагувала самовдосконалення в будь-якому віці. Так само в школі вона познайомилася з Сергієм Марченком – співзасновником сайту «Територія твого розвитку», для якого час від часу писала статті, а потім працювала літературним редактором.

2017.03.02._stypendiya_3.jpg

Під час навчання в університеті Надія захопилася телебаченням. Пройшовши практику на ICTV, влаштувалася кореспондентом на телеканал «Перший діловий», де й пропрацювала до початку стажування. Надія розповідає: «Серед студентів я ніколи не вирізнялася як сильний теоретик, проте мої матеріали завжди були ефірними: подієві репортажі щотижня виходили на інститутському каналі, проблемний (про низьку явку на виборах 2016 року) привів мене на Всеукраїнську олімпіаду з журналістики (на якій, до речі, отримала перемогу в номінації «Найкраще вміння логічно викладати думки») та отримав схвальну оцінку від журналіста української редакції Deutsche Welle Азада Сафарова, а огляд про сім’ї загиблих у зоні АТО військових отримав нагороду від Центру інформації про права людини».

За перший місяць стажування Надія вже встигла підготувати чудовий відеорепортаж про екскурсію інтернів до Національного музею історії України в Другій світовій війні, а також матеріали для Інформаційного управління Апарату ВРУ про фотовиставку О. Тимошенка «Розстріляний майдан» та 20-річчя проведення екскурсій до будинку Парламенту.

Окрім цього, Надія пише поезію. Вона вже виступала на фестивалі «Разомфест» у Львові та конкурсі «Рухавік» у Мінську. «Мрію видати свою збірку, коли дозрію до цього, – розповідає дівчина. – Дуже люблю тварин. У мене всього 16 домашніх улюбленців, 14 із яких – африканські равлики. Обожнюю подорожувати, фотографувати та фільмувати свої враження. У межах дипломної роботи знімаю документальних фільм «Волинь.1943». Для власного задоволення займаюся верховою їздою».

2017.03.02._stypendiya_2.jpg

Від стажування у Верховній Раді України Надія очікує насамперед знань та професійної реалізації: «Перш за все мені цікаво побачити, як працює механізм Парламенту зсередини. Дуже часто журналісти припускаються помилок, тому що бачать тільки один бік медалі і не знають внутрішньої кухні. Саме тому мені дуже важливо отримати досвід, який допоможе налагодити комунікацію в трикутнику «влада – громадськість – преса», і я зможу не тільки застосовувати його на практиці, а ще й поширювати серед колег».

***

Нагадуємо, що Стипендія імені Ольги Стефурак повністю формується з внесків випускників Програми стажування у Верховній Раді України різних років.

Ми продовжуємо збирати кошти для Стипендії, за допомогою якої прагнемо підтримати наших талановитих інтернів і допомогти їм узяти достойний старт у доросле професійне життя, як це у різний час Програма стажування допомогла зробити вам, наші дорогі випускники.

Кошти можна переказати на рахунок у АТ «ПроКредит Банк»

Отримувач: ГО «Ліга інтернів»
ЄДРПОУ: 36439553
МФО: 320984
Рахунок: 26007250101697

Деталі:
066-764-68-08, 097-416-89-12 (Марія)
066-335-82-83, 093-824-78-39 (Мар’яна)

Українська