Вітаємо в українському Парламенті!

17 березня відбувався урочистий прийом з нагоди заснування Програми стажування для випускників вищих навчальних закладів з Німеччини у Верховній Раді України.

«Я гордий, що існує чудова можливість побути інтерном у Верховній Раді України. Можемо пишатися, що цей проект вдалося реалізувати. Хочу побажати, щоб кожен виніс для себе певний досвід. Українці можуть чогось навчитися в інтернів з Німеччини і навпаки», –  зазначив у своєму зверненні до присутніх Вольфганг Біндзайл, постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні.

Марія Савіна, виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» своєю чергою висловила сподівання, що стажування випускників з Німеччини у Парламенті України тільки перший крок, і в майбутньому представники й інших країн матимуть нагоду отримати такий досвід у стінах Верховної Ради України.

В урочистому заході взяли участь представники Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, партнерських організацій, Верховної Ради України, інтерни з Німеччини та учасники Програми стажування у Верховній Раді України в 2017 році, а також представники ГО «Ліга інтернів».

Нагадаємо, Програма стажування для випускників вищих навчальних закладів з Німеччини у ВРУ стартувала 2 березня відповідно до Меморандуму про співпрацю між Апаратом ВРУ, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та ГО «Ліга інтернів», підписаного 25 січня 2017 року. Її учасниками стало 5 осіб, які стажуватимуться в Комітеті ВРУ з питань національної безпеки та оборони, Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції, Комітеті ВРУ з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин. Окрім того, вони відвідуватимуть курси з української мови та заходи Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.

Українська