Визначено півфіналістів конкурсного відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2021 році

Відповідно до рішення Комісії з питань стажування в Апараті Верховної Ради від 26.11.2020 до другого туру конкурсного відбору (співбесіди) допущені такі особи:

1 Акопов Артур Рубенович 
2 Андрійчук Богдан Ігорович
3 Антонів Марія Іванівна
4 Баволяк Надія Михайлівна
5 Базиляк Лідія Володимирівна
6 Батор Тетяна Сергіївна
7 Берсан Анатолій Олегович
8 Бєляєва Марія Станіславівна
9 Біла Андріана Андріївна
10 Біловол Артем Олександрович
11 Блоха Вікторія Ігорівна
12 Бобровицька Антоніна Анатоліївна
13 Бойко Олег Анатолійович 
14 Бондаренко Каміла Андріївна
15 Бордюг Іван Олександрович
16 Боровська Анастасія Володимирівна
17 Бурковський Олександр Глібович
18 Бутенко Анна Андріївна
19 Бутко Олександра Артемівна 
20 Вакулич Марія Михайлівна 
21 Валівко Андрій Володимирович
22 Вареня Зоряна Сергіївна
23 Васечко Володимир Олександрович
24 Василенко Наталія Вадимівна
25 Вдовиченко Іван Олександрович
26 Волошанівська Тетяна Володимирівна
27 Гаврашенко Аліна Андріївна
28 Гвасалія Ангеліна Валеріївна
29 Гей Катерина Василівна
30 Герасименко Лілія Вадимівна 
31 Гоголь Катерина В'ячеславівна
32 Головчук Юрій Михайлович
33 Голопьорова Аліна Володимирівна
34 Голотова Ірина Олександрівна
35 Гончаренко Анна Андріївна
36 Горін Остап Романович
37 Грабова Олеся Іванівна
38 Грищенко Владислав Юрійович
39 Грібінчук Марія Максимівна
40 Гуцуляк Андрій Дмитрович
41 Даценко Тетяна Сергіївна
42 Демидов Денис Юрійович
43 Денис Віктор Віталійович 
44 Дмитренко Максим Олександрович
45 Долгіх Максим ВІкторович
46 Долгова Катерина Сергіївна
47 Домрін Олександр Сергійович
48 Дяченко Олег Васильович
49 Єрьоменко Денис Олегович
50 Жилюк Владислав Романович
51 Загребельна Дар'я Ігорівна 
52 Зайко Дар'я Олександрівна
53 Златіна Анна Пантеліївна
54 Іщенко Юлія Віталіївна
55 Казбеков Прохор Анатолійович
56 Кайнара Дмитро Олегович
57 Кириченко Євгенія Михайлівна
58 Кіндрачук Надія Зіновіївна
59 Клапчук Валерія Миклолаївна
60 Коваленко Тетяна Анатоліївна
61 Козакевич   Олеся   Миколаївна
62 Кольвах Анастасія Кольвах
63 Комаревич Сергій Васильович
64 Кондратенко Юлія Ігорівна
65 Конопляник Дмитро Олегович
66 Коріненко Вадим Вікторович
67 Корнійчук Тимофій Андрійович
68 Корогод Альона Ярославівна
69 Корчагін Григорій Вадимович
70 Котєльнікова Ольга Олександрівна
71 Котун Кирил Васильович
72 Кравченко Євген Євгенович
73 Кравчук Ольга Митрофанівна
74 Краснікова Катерина Вадимівна
75 Красновид Анастасія Вікторівна
76 Крупій Анастасія Іванівна
77 Кузнецова Єлизавета Андріївна
78 Летуча Вікторія Олександрівна
79 Ліварюк Михайло Ярославович
80 Лопушанська Юлія Романівна
81 Лопушняк Едуард Ігорович
82 Лубкова Маргарита Михайлівна
83 Луданов Кирилл Віталійович
84 Луценко Ангеліна Олександрівна
85 Макала Лілія Вікторівна
86 Малищук Іванна Іванівна
87 Малій Богдан Андрійович
88 Малявіна Олеся Валеріївна
89 Маляр Юлія Миколаївна
90 Мамикін Андрій Володимирович
91 Мамчич Юлія Русланівна
92 Марушкевич Ольга Володимирівна
93 Меньшеніна Анна Євгеніївна
94 Метелиця Максим Володимирович
95 Мікурова Анастасія Сергіївна
96 Надієв Артур Сергійович
97 Негода Марина Олександрівна
98 Нечипорук Марія Володимирівна
99 Німкович Андрій Ігорович
100 Ніценко Людмила Анатоліївна
101 Новицька Устина Володимирівна
102 Новосьолова Аліна Олександрівна
103 Носуліч Галина Андріївна
104 Одинцов Володимир Григорович
105 Ольховик Катерина Олександрівна
106 Перфільєва Софія Юріївна
107 Петренко Валерій Петрович
108 Петренко Марина Олександрівна
109 Петрів Дарина Володимирівна
110 Петручек Наталія Петрівна
111 Пілянський Степан Ярославович
112 Повесьма Денис Дмитрович
113 Подакін Дмитро Ігорович
114 Полонський Назарій Русланович
115 Попова Анна Петрівна
116 Присяжнюк Павло Олегович
117 Проноза Олексій Олександрович
118 Пушкар Ольга Андріївна
119 П'ятковська Тетяна Вікторівна
120 Ржевська Наталія Вікторівна
121 Рибнікова Наталя Михайлівна
122 Рощіна Катерина Едуардівна
123 Рубашевська Олена Олегівна
124 Рудь Владислав Олександрович
125 Савченко Євгенія Олексіївна
126 Савчук Анатолій Андрійович
127 Самойленко Алла Олександрівна
128 Самойленко Ірина Владиславівна
129 Сидоренко Тетяна Анатоліївна
130 Сиротенко Ірина Сергіївна
131 Сіряк Діана Олегівна
132 Соболєва Анна Вячеславівна
133 Соколенко Олексій Петрович
134 Стасюк Олександр Андрійович
135 Статкевич Станіслав Іванович
136 Степаняк Ірина Олегівна
137 Струк Ірина Василівна
138 Сущенко Антоніна Миколаївна
139 Ткаченко Дмитро Миколайович
140 Ткачук Дмитро Геннадійович
141 Томахів Віталія Володимирівна
142 Ускова Доменіка Сергіївна
143 Устимчук Владислава Петрівна
144 Федорас Михайло Олександрович
145 Феофанова Елеонора Андріївна 
146 Формода Ольга Геннадіївна
147 Хачатар'ян Каріна Азатівна
148 Хміль Анастасія Михайлівна
149 Холмогорова Лариса Василівна
150 Хоменко Глеб Володимирович
151 Хороша Мар'яна Валеріївна
152 Чащина Інна
153 Чекін Данило Костянтинович
154 Чорна Олена Сергіївна
155 Шаповалова Катерина Іванівна
156 Шевченко Наталія Павлівна
157 Шеіна Лілія Олександрівна
158 Шемейко Катерина Сергіївна
159 Шовкопляс Дар'я Сергіївна
160 Шутка Іван-Ростислав Костянтинович
161 Юрчук Вероніка Олегівна
162 Ягніченко Яна Геннадіївна
163 Якубовський Володимир Володимирович

Загалом на конкурс отримано 489 аплікаційних форм, які відповідають умовам конкурсу. Кожна аплікаційна форма була закодована та оцінювалася щонайменше сімома членами Комісії, до складу якої ввійшли представники Апарату ВРУ та ГО «Ліга інтернів», випускники Програми стажування, експерт Програми USAID РАДА.

Усі півфіналісти отримають на свої електронні скриньки листа з додатковою інформацією та точною датою співбесіди.

Якщо Ви не знайшли своє прізвище у списку півфіналістів конкурсу на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2021 році, дякуємо за інтерес до Програми та рекомендуємо взяти участь у конкурсному відборі наступного року.

ІІ тур Конкурсу – співбесіда з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України, що відбудеться у м. Київ орієнтовно 7-11 грудня 2020 року в онлайн форматі на платформі zoom.

На співбесіді конкурсантам будуть поставлені питання, що стосуються зазначеної в аплікаційній формі інформації, професійного фаху, а також політичної системи України. При оцінюванні будуть враховуватися відповіді на зазначені питання, відповідність знань та досвіду конкурсанта роботі бажаному підрозділу стажування, логічність та послідовність викладу думок.

З орієнтовним переліком запитань на співбесіду можна ознайомитись тут

Контакти:

Тел.: (044) 255-92-44, (066) 340-78-21
e-mail: liga.interniv@gmail.com
web-site: www.interns.org.ua
https://www.facebook.com/internsleague/

Undefined