Визначено учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2020 році

За результатами відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2020 році, який відбувся протягом жовтня - грудня 2019 року, визначено переможців конкурсу.

Відповідне рішення оприлюднено в Розпорядженні Керівника Апарату Верховної Ради України № 50-к «Про зарахування до участі в Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2020 році» від 15 січня 2020 року.

   

Інтерни Програми стажування:

 
1 Антонюк Лілія Олександрівна Секретаріат комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин неповний день
2 Борис Орест Юрійович Секретаріат комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування повний день
3 Бугайко Юлія Олексіївна Секретаріат комітету з питань транспорту та інфраструктури повний день
4 Бутко Валерія Валеріївна Відділ контролю повний день
5 Вельчинська Марія Миколаївна Програма USAID РАДА повний день
6 Гадяцька Вероніка Вадимівна Секретаріат комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва неповний день
7 Гришко Альона Сергіївна Секретаріат комітету з питань цифрової трансформації неповний день
8 Грушанська Діана Юріївна Секретаріат комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики повний день
9 Денисенко Всеволод Вячеславович Комітет з питань правової політики повний день
10 Джуган Ольга Василівна Секретаріат комітету з питань фінансів, податкової та митної політики неповний день
11 Донченко Дмитро Андрійович Секретаріат комітету з питань молоді і спорту повний день
12 Зварищук Світлана Анатоліївна Управління справами повний день
13 Зюзь Дмитро Володимирович Секретаріат комітету з питань економічного розвитку повний день
14 Зюзь Ольга Сергіївна Секретаріат комітету з питань екологічної політики та природокористування повний день
15 Іванова Анастасія Вікторівна Секретаріат комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повний день
16 Ігнатенко Дар'я Романівна Громадська організація "Ліга інтернів" неповний день
17 Іреч Юлія Олександріва Секретаріат комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України неповний день
18 Кацевич Тетяна Володимирівна Секретаріат комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом повний день
19 Кєєр Олена Сергіївна Секретаріат комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України повний день
20 Кисилиця Наталія Дмитрівна  Секретаріат комітету з питань аграрної та земельної політики повний день
21 Коновал В'ячеслав Іванович Секретаріат комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг неповний день
22 Красно Вероніка Валентинівна Відділ з питань звернень громадян повний день
23 Крижанівська Марія Сергіївна Секретаріат комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом повний день
24 Куфтяк Василь Вікторович Секретаріат комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування повний день
25 Левченко Юлія Володимирівна Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України неповний день
26 Ліщук Андрій Іванович Секретаріат комітету з питань правоохоронної діяльності неповний день
27 Мазур Софія Євгеніівна Громадська організація "Ліга інтернів" повний день
28 Михайлова Аліна Артурівна Секретаріат комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки повний день
29 Міщенко Анастасія Сергіївна Секретаріат комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування повний день
30 Молькіна Євгенія Сергіївна Відділ зв'язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України повний день
31 Околович Ірина Ігорівна Секретаріат комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики неповний день
32 Остаповець Лариса Юріївна Секретаріат комітету з питань антикорупційної політики повний день
33 Павлова Лілія Антоліївна Секретаріат комітету з питань екологічної політики та природокористування неповний день
34 Панченко Дарія Дмитрівна Прес-служба повний день
35 Пашнєв Ігор Васильович Секретаріат комітету з питань правоохоронної діяльності повний день
36 Педан Анастасія Валентинівна Управління кадрів повний день
37 Пєтушкова Олександра Дмитрівна Секретаріат комітету з питань освіти, науки та інновацій неповний день
38 Рихлюк Анна Віталіївна Секретаріат комітету з питань антикорупційної політики неповний день
39 Сідаш Анатолій Анатолійович Секретаріат комітету з питань аграрної та земельної політики неповний день
40 Слободянюк Вікторія Євгеніївна  Управління кадрів неповний день
41 Сонько Володимир Іванович Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України неповний день
42 Сулима Андрій Петрович Головне юридичне управління Апарату Верховної Ради України повний день
43 Тертишна Лілія Сергіївна Секретаріат комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування повний день
44 Тимчий Богдан Владиславович Головне організаційне управління повний день
45 Удовиченко Ілля Петрович Інформаційне управління неповний день
46 Хвостенко Дмитро Олександрович Секретаріат комітету з питань бюджету повний день
47 Холодько Анастасія Ростиславівна Секретаріат комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом неповний день
48 Черняй Дмитрій Олексійович Секретаріат комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки неповний день
49 Чорноус Наталія Сергіївна Секретаріат комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів повний день
50 Шеремет Анастасія Ігорівна Інформаційне управління повний день
51 Шкурко Марія Вячеславівна Секретаріат Голови Верховної Ради України неповний день
52 Шманатов Микита Сергійович  Секретаріат комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин повний день
53 Якименко Вікторія Сергіївна Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України неповний день

 

 

Резерв:
1 Андрійченко Марина Сергіївна
2 Василець Олеся Олександрівна
3 Гвоздюк Віталій Валерійович
4 Зіборова Єлизавета Олександрівна
5 Івашин Олексій Васильович
6 Ісаєва Дарія Владиславівна
7 Іскра Тетяна Геннадіївна
8 Кашаріна Вікторія Сергіївна
9 Лопушняк Едуард Ігорович
10 Лукін Владислав Олександрович
11 Мамикін Андрій Володимирович 
12 Матюк Денис Олексійович
13 Михальчук Андрій Дмитрович
14 Павленко Ірина Юріївна
15 Пелипишин Степан Володимирович
16 Петренко Валерій Петрович
17 Подгаєцька Марія Андріївна
18 Смалюк Зоряна Михайлівна
19 Тесленко Ганна Геннадівна
Undefined