Ярослав Рущишин: «Ставити собі мету треба більшу, ніж долар»

1_3.jpg

Ярослав Рущишингенеральний директор і власник львівської компанії «Троттола». Співзасновник мистецького об'єднання «Дзиґа» та співзасновник і член наглядової ради Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету. Та нині його головна посада — член депутатської фракції політичної партії «Голос» у Верховній Раді України. Учасники й учасниці Програми стажування мали змогу й послухати депутата, і почути від нього відповіді на власні запитання. 

«Я себе готував до влади, — розповідає Рущишин, — працював і в бізнесі, і в громадських об'єднаннях, і школи відкривав. Усе це — загартовує, робить витривалішим й обізнанішим. Я перфекціоніст. Може, це й недобре, але так є. Не можу проголосувати за закон, який не читав».  

Нинішній депутат ділиться,  що на початку 1990 року очолював Студентське братство Львівського торговельно-економічного інституту. Усі його учасники вчили мови, багато читали та дискутували. Сьогодні більшість — бізнесмени. 

Власник львівської компанії «Троттола» ділиться, що пишається, як його місто вирвалося вперед. «У нас було зібрання зі стратегії розвитку Львова. Разом з адміністрацією та міжнародними експертами створювали візію міста. Корисних копалин у Львові, на жаль, немає, тому вирішили робити його привабливим для людей у секторі IT (інформаційних технологій) і рослинності. І нам це, здається, удалося досить успішно». 

Проте, звісно, не оминув діалог і діяльність політичних партій в Україні. Ярослав Рущишин висловив свою думку, що все має базуватися на довірі — саме це є основою успішного функціонування суспільства. А головна проблема партій, за словами депутата — коли ставлять собі за мету рейтинг.

«Кожна партія повинна мати гарну внутрішню структуру, історію й осередки. Її мета має бути більшою, ніж долар. Недотримання цих правил і відсутність державності спричинює те, що є в нас», — підсумував Рущишин. 

Також член фракції «Голос» зазначив, що сьогодні в людей є думка: нашкодити владі — це добре, а от підставити плече — уже неправильно. Тому знову наголосив на необхідності довіри в ланці «влада–громада».

lig.jpg

«Моя мета, щоби люди залишалися в Україні, — зауважує Ярослав Рущишин, — і ви можете вірити документам, постановам або Біблії — та головне, гарно виконуйте свою роботу. А ми — свою»

 

Діана Грушанська

інтернка Секретаріату Комітету з питань

гуманітарної та інформаційної політики

Undefined