Знайомтеся: німецькі інтерни Верховної Ради України

1 березня стартувала вже друга Програма стажування для випускників вищих навчальних закладів з Німеччини у Верховній Раді України. У 2018 році її учасниками стало троє випускників німецьких вузів. Познайомимо вас з ними ближче.

 

Зебастіан IЛЬТЦЕН

sebastian.jpg

Зебастіан народився у м. Людвіґслюст у Німеччині, а зараз проживає у Берліні. У рідному місті він навчався в гімназії ім. Ґете, а в 2011 році здобув вищу освіту за фахом «Лікувальна справа» в Університетській клініці «Charité» у м. Берлін. Наступні кілька років хлопець проходив стажування в низці клінік у Німеччині та за кордоном. Окрім цього, Зебастіан закінчив курси російської мови при Мінському державному лінгвістичному університеті. Німецька мова для Зебастіана рідна, проте він також володіє англійською, російською, в університеті засвоював латину, а нещодавно почав вивчати українську мову. Досягнув успіху хлопець і у творчій сфері – він є скрипалем симфонічного оркестру Берлінського університету ім. Гумбольдта.

Тоні МІХЕЛЬ

toni.jpg

Тоні родом з німецького міста Оксенфурт. У 2002–2011 рр. він навчався в гімназії ім. Еґберта, м. Мюнстершварцбах, а впродовж  2011–2015 рр. сумлінно здобував ступінь бакалавра за фахом «Європейські студії» в університеті м. Пассау. Окрім того, хлопець навчався за кордоном, де здобув фах «Політика й економіка у Євразії». Протягом наступних років стажувався в депутатів Німецького Бундестагу та Європейського парламенту. У 2015 році Тоні став асистентом депутата Даніеля Каспарі в окрузі, а через два роки розпочав стажування в Грузинській фундації стратегічних та міжнародних досліджень у м. Тбілісі. У 2017 році став співробітником аналітичного центру WeBuildEurope.eu, де відповідав за діяльність та розбудову мережі на пострадянському просторі. Того ж року він заснував та очолив BrainTrust Consultants. Німецька мова для хлопця – рідна, він вільно володіє англійською та знає французьку на дуже доброму рівні, а ще розмовляє російською, іспанською та литовською.

Віктор БЕРҐ

viktor.jpg

Віктор народився в Росії, але згодом родина переїхала до Німеччини. Протягом 2006–2009 хлопець вчився у гімназії ім. Віттекінда, що у м. Люббекке. А вже через рік розпочав навчання за фахом «Слов’янська філологія та економіка підприємства» в Рурському Університеті, м. Бохум. Пізніше Віктор здобув ступінь бакалавра за фахом «Слов’янська філологія та російська культура» та ступінь магістра за фахом «Російська культура».

Протягом 2013–2014  рр. Віктор допомагав у підготовці та організації навчання як студент-асистент семінару зі славістики Рурського університету. У 2014 році проходив стажування у Мовному інституті цього ж університету, а потім став науковим асистентом семінару зі славістики Рурського університету, де займався технічною допомогою та допомогою в організації досліджень.

Віктор неодноразово проходив мовні курси та літні курси в Росії, а також Україні – у Харкові.

Німецька мова для хлопця – рідна. Окрім цього, він володіє російською, англійською, французькою, вивчав українську,  чеську, хорватську та польську.

Підготувала Віталія Томахів,
практиканкта ГО «Ліга інтернів»

Українська