Зустріч інтернів з Олександром Солонтаєм

photo_2019-06-04_17-49-13.jpg

30 травня відбулась зустріч інтернів з Олександром Солонтаєм, громадським діячем, політиком, експертом Інституту політичної освіти, головою політради партії «Сила людей».

Олександр розповів, як починав свою професійну діяльність. Навчався він в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка за фахом «Міжнародні відносини» та аспірантурі Закарпатського державного університету. «В студентські роки було важко поєднувати навчання та роботу», - згадує Олександр. Вже в 21 рік він став депутатом Ужгородської міської ради. Від багатьох речей довелось відмовитись, адже діяльність депутата забирає весь час. Зокрема, відмовився від Програми стажування у Верховній Раді України через брак часу. Але Олександр впевнений, що розпочинати політичну кар'єру з діяльності депутата в регіоні то є вірний шлях. 

photo_2019-06-04_17-49-11_2.jpg

photo_2019-06-04_17-49-11_3.jpg

Зараз Олександр знає всі тонкощі роботи депутата і політика загалом, як він сам про це каже. Тому безперечно може бути ментором молодому політику, допомагати у діяльності останнього, щоб той не наробив зайвих помилок. Також Олександр був співавтором майже всіх законів, пов'язаних з молоддю та розвитком молодіжної політики в Україні, чим дуже пишається.

Однією із головних тез зустрічі було те, що краще не балотуватися на виборах, якщо не маєш власної команди. Будь-який депутат, який хоче позитивних змін в державі, повинен мати сильну команду.

photo_2019-06-04_17-49-11.jpg

Під час зустрічі Олександр наголошував на тому, що партія «Сила людей» працює відкрито та чесно. Переказати благочинний внесок більше 50 тисяч гривень за один раз просто неможливо. Це говорить про принциповість всієї команди.

Наприкінці, Олександр Солонтай побажав присутнім професійних успіхів та наголосив, що він відкритий до співпраці та готовий за необхідності допомогти та порадити як діяти в тій чи іншій ситуації інтернам Верховної Ради України.

photo_2019-06-04_17-49-12.jpg

 

Єлизавета Левченко

Інтернка Відділу контролю Апарату Верховної Ради України

levchenko_yelyzaveta.plus.png

Undefined