Зустріч інтернів з Павлом Булгаком та Віктором Ягуном

img_8846_1_1.jpg

28 березня інтерни мали нагоду поспілкуватися з Віктором Ягуном та Павлом Булгаком – особистостями, що мають зовсім різний життєвий шлях, вектор професії, але при цьому спільні проукраїнські позиції й оптимістичні настрої щодо майбутнього України. Бесіда із кожним з них принесла присутнім нові погляди на різні історичні події, закадрову політику та державне управління, розуміння сучасних політичних тенденцій, в поту числі світових. За один день об’єднували у своїх головах те, що, здавалося, не об’єднується: службу безпеки, військову справу та молодіжну політику і спорт. Але така розмаїтість нам – інтернам – на користь!

img_8850_1.jpg

Наполеглива праця – це основа великих досягнень і єдиний шлях до вершини. Власним прикладом це доводить Віктор Ягун, український військовий та громадський діяч, генерал-майор Служби безпеки України, колишній заступник голови СБУ (з березня 2014 по червень 2015 року).

Будучи студентом Львівського лісотехнічного інституту В. Ягун приєднався до громадсько-політичного руху за визнання української незалежності. У жовтні 1990 року він став одним із організаторів та активних учасників студентського голодування («Революція на граніті»), що відбулася у Києві. Після проголошення незалежності обрав для себе шлях збереження цілісності та безпеки України і в 1994 році був призваний на військову службу до СБУ. Цей аспект біографії В. Ягуна викликав чималу хвилю запитань в інтернів.

Цікаво, що посада Голови СБУ призначається Верховною Радою за поданням Президента Україна та вся вертикаль влади, що пов’язана з даним органом знаходиться в руках Президента - він призначає всі керівні посади СБУ. Пан Віктор розповів інтернам про події 2013-2014 років під час Революції гідності, оскільки на той час він формально входив до негласного складу відділу спеціальних завдань (контррозвідка) Самооборони Майдану, а також про події що передували отриманню Україною незалежності.

Фактично, як виявилося, В. Ягун все своє життя присвятив безпеці української держави!

img_8836_1.jpg

Не менш захопливою була зустріч інтернів із радником Міністра молоді та спорту України - Павлом Булгаком, відомим випускником Програми стажування в Апараті Верховної Ради України 2004-2005 років.

Пан Павло у свої 36 років має чимало досягнень – займався політичною журналістикою, працював політтехнологом, був активним учасником Революції гідності. З 2014 року працює в Міністерстві молоді та спорту відповідаючи за зв’язки з громадськістю.

За останні 5 років Міністерство стало помітно відкритішим для усіх громадян України, з'явилося багато нових молодіжних ініціатив та проектів. Відбувається співпраця із громадськими організаціями щодо прийняття спільних рішень, консультування з приводу питань відання Міністерства.

Під час зустрічі з інтернами, радник Міністра поділився новими молодіжними можливостями, створеними Міністерством спільно із міжнародними партнерами та соціально-відповідальним бізнесом. Він закликав учасників Програми брати участь у щорічних конкурсах на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, а також долучатися до участі в програмах обмінів, які реалізуються Міністерством спільно із Польщею та Литвою. Наприкінці зустрічі Павло Булгак побажав інтернам професійних успіхів, упевнено йти до мети та перемог!
Що ж, залишається лише дослухатися!

Сімахова Анастасія
інтернка Секретаріату Комітету з питань науки та освіти
Тодоріко Аліна

інтернка Секретаріату Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Undefined