Зустріч з Комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради України

20190301_105601-01.jpeg

Що відчуває людина на порозі змін: нові знайомства, зустрічі, переїзд до іншого міста, нова робота? Такі суперечливі почуття – страх, хвилювання, радість, сподівання на щось невідоме, проте позитивне.

Про стажування у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти я мріяла давно. Це моя стихія, моя сфера діяльності! Але перед тим як вперше прийти до Комітету я хвилювалася. Постійно розмірковувала над порадами інтернів минулих років щодо важливості активної комунікації з керівництвом Комітету. Проте, мої хвилювання видалися марними. Я зустріла команду професіоналів, які займаються питаннями освіти, науки, науково-технічної діяльності, правового статусу та соціального захисту наукових і науково-педагогічних працівників, інноваційної діяльності, розвитку високих технологій, інтелектуальної власності, засадами здійснення наукових і науково-технічних експертиз. Робота кипить! Постійно розробляються нормативно-правові акти, здійснюється моніторинг застосування законодавства, готуються парламентські слухання, надаються відповіді на звернення громадян з питань відання Комітету.

         Одразу з радістю та натхненням я поринула у роботу свого Комітету. Наразі Комітет з питань освіти і науки працює над підготовкою та узгодженням проектів законів «Про авторське право і суміжні права», «Про фахову передвищу освіту», над розробкою Інструкції з оформлення і подання документів на здобуття іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження премії Верховної Ради України молодим ученим. Робота цікава. Відчуваю себе корисною для суспільства!

         До речі, приємним надихаючим бонусом для мене є панорамний огляд середмістя Києва, що відкривається з вікон кабінетів Комітету останнього тринадцятого поверху!

Анастасія Сімахова
інтернка Секретаріату Комітету з питань науки і освіти

Undefined