Зворотній зв'язок

Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України

вул. Велика Житомирська, 11, офіс 619
01025, Київ, Україна
044-255-92-31
info@feao.org.ua
http://feao.org.ua/

 

Олег Олійник
Керівник, кандидат економічних наук
Oleh.Oliynyk@rada.gov.ua

Аналітики

Павло Пірникоза
PavloPirnykoza@gmail.com

Анна Тулякова
TuliakovaAnna@gmail.com

Іванна Федько
ivanka.Fedko@gmail.com

Анастасія Нєшева
Anastasiia.Niesheva@gmail.com
____________________________________________________

вул. Банкова, 6-8, офіс 323
01008, Київ, Україна
044-255-41-65

 

Роксолана Байко
Експерт з європейського права
Roksolana.Bayko@rada.gov.ua

Людмила Васильєва
Молодший спеціаліст
Vasylieva.Liudmila@gmail.com

 

Вестмінстерська Фундація за Демократію

вул. Банкова, 6-8, офіс 323
01008, Київ, Україна
044-255-41-65

 

Галина Шевчук
Представник в Україні
Halyna.Shevchuk@wfd.org

Марина Тіторенко
Програмний адміністратор і фінансовий асистент, Україна
Marina.Titorenko@wfd.org

 

 

Українська

Informational Support

  

 

 

 

Social Media